شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران 09126471146

5/5

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

با سلام و درود به وب سایت شرکت نوین تهران گستر پارس خوش آمدید, متخصصین گروه خدماتی ما آماده مشاوره رایگان و ارائه خدمات به بهترین نحو به شما دوستان در تمام مناطق تهران می باشد.

تشخیص و پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب با بهره گیری از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا توسط متخصصین حرفه ایی و با تجربۀ شرکت نوین تهران گستر پارس در تمام مناطق تهران به صورت تضمینی صورت می گیرد.

علاوه بر تشخیص ترکیدگی، تعمیر نشتی و چکه لوله های آب و فاضلاب نیز بعد از مشخص کردن محل ترکیدگی در کمنرین زمان و با کمترین هزینه ممکن انجام می شود.

شماره تلفن شرکت نوین تهران گستر پارس : 09126471146

تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

خدماتی که شرکت نوین تهران گستر پارس ارائه می دهد عبارتند از :

 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و ترمیم آن
 • لوله بازکنی بدون خرابی
 • تخلیه چاه و سپتیک
 • حفاری انواع چاه
 • رفع نم و برطرف کردن بوی نامطبوع فاضلاب
 • تعمیرات تاسیسات و لوله کشی
 • خدمات نصب و تعمیر سرویس توالت فرنگی و فلاش تانک توالت ایرانی
 • خارج کردن اشیاء از داخل چاه و لوله فاضلاب
 •  ….

تشخیص دقیق محل ترکیدی لوله های آب با پیشرفته ترین دستگاه ها و یافتن محل شکستگی لوله فاضلاب و ترمیم آن توسط تشخیص کار ماهر و باتجربه در تمام مناطق تهران


تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه 

روند و مکانیزم تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله در همه دستگاه ها تقریبا به صورت یکسان است. روند کار دستگاه  تشخیص ترکیدگی لوله بر اساس ارسال و دریافت امواج است.

در ابتدا محفظه مخصوص را بر روی دیوار، کف یا هر جای دیگری که لوله از آن جا عبور کرده است، قرار می دهند تا دستگاه امواج مخصوص خود را ارسال کند.

پس از ارسال امواج توسط دستگاه، این امواج به لوله برخورد کرده و دومرتبه به سمت دستگاه بازگردانده می شوند و گیرنده ها آن ها را ( امواج بازگردانده شده ) را دریافت می کنند.

در نهایت سیستم کامپیوتری دستگاه، امواج بازگردانده شده را آنالیز کرده و به این ترتیب محل نشتی پیدا می شود.

مهم ترین فاکتور هایی که در نحوه تشخیص صحیح این دستگاه ها، نقش مهمی را بازی می کنند عبارتند از:

 • جنس لوله ها
 • میزان نشتی و ترکیدگی لوله
 • عمق لوله و میزان فشار آب خروجی

رفع نم حمام و آشپزخانه در تهران

نم و چکه آب و فاضلاب در دیوار ها و کف حمام و آشپزخانه بیشتر اتفاق میافتد و تشخیص کاران ما بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به صورت تضمینی هستند تا مشکل ترکیدگی لوله و نم دیوارها و سقف را برطرف سازند.

برای تشخیص ترکیدگی لوله ها تنها دستگاه خوب کافی نیست بلکه باید سرویس کار تجربه و مهارت کافی را دارا باشد , گروه متخصصین ما از تشخیص کاران و سرویس کاران ماهر و با تجربه شکل گرفته تا خدمات رفع نم و تشخیص ترکیدگی لوله را به بهترین شکل انجام دهند.

 تشخیص ترکیدگی لوله و تعمیرات لوله کشی در تهران : 09126471146


لوله بازکنی در تهران توسط شرکت نوین تهران گستر پارس

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب از یک اینچ تا سی اینچ توسط سرویس کاران لوله بازکن های ماهر و بهره گیری از مدرنترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا بدون خرابی در کمترین زمان ممکن به صورت شبانه روزی انجام می شود , امیدواریم تا بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم

گرفتگی لوله های فاضلاب را به دلیل شرایط ویژه و خاص نمی توان به زمان دیگری واگذار کرد و باید در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله ها برطرف شود ما گرفتگی لوله های فاضلاب را در اسرع وقت با بهترین کیفیت برطرف می کنیم حتی در اگر در هنگام شب با ما تماس بگیرید

لوله بازکنی با روشهای مختلفی انجام می شود که رایج ترین و معمول ترین روش برای رفع گرفتگی لوله استفاده از فنر چاه بازکنی می باشد زیرا گرفتگی لوله به وسیله فنر بهتر از سایر روش ها برطرف می شود و رسوبات لوله را می تراشد.


تخلیه چاه در تهران توسط شرکت نوین تهران گستر پارس

پر شدن چاه فاضلاب از جمله معضلاتی است که شاید برای شما هم اتفاق افتاده است , زود یا دیر پر شدن چاه فاضلاب به عواملی هچون : اندازه حجم چاه , میزان ورودی فاضلاب به چاه , بافت خاک منطقه , نوع فاضلاب مصرفی که مثلآ اگر فاضلاب رستوران و آشپزخانه باید یا فاضلاب توالت و … بستگی دارد.

عملیات تخلیه چاه فاضلاب توسط تانکر بزرگ و بهره گیری از پمپ لجن کش و ارتفاع زن به صورت شبانه روزی و پایین تر از نرخ مصوبه اتحادیه تخلیه چاه و لوله بازکنی انجام می شود.

بعد از انجام دادن تخلیه چاه با تانکر و پمپ لجن کش برای افزایش کاربری و اجیاء دوباره چاه فاضلاب باید عملیات لایروبی و کفتراشی چاه انجام شود.

لایروبی و کفتراشی چاه در جهت بالا بردن کیفت چاه و نوسازی آن توسط نیروی انسانی مجرب و حرفه ایی انجام می شود و لجن و خاک حاصل از لایروبی و کفتراشی چاه توسط نیسان و خاور کمپرسی به بیرون از شهر منتقل می شود.

 

با ما تماس بگیرید : 09126471146

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات