شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لایروبی چاه در تهران 09126471146

لایروبی چاه در تهران
5/5

لایروبی چاه فاضلاب

کارایی چاه ها به مروز زمان و با بالا رفتن عمرشان، کاهش می یابد. یکی از کار هایی که بسیار مؤثر است و می تواند کارایی چاه ها را بالا ببرد، لایروبی چاه و کفتراشی آن است.

لایروبی چاه جیست؟
چه زمانی مناسب لایروبی چاه است؟
بهترین روش لایروبی چاه چیست؟
قیمت لایروبی چاه چقدر است؟
مزایایی لایروبی چاه چیست؟
و …
قطعا پرسش هایی است که ممکن است برای هرکسی که با لایروبی چاه آشنایی ندارد پیش بیاید. ما در ادامه این مقاله به طور کامل این موضوعات را بررسی خواهیم کرد.

لایروبی چاه تهران

لایروبی چاه چیست؟

به طور خلاصه، به تمیز کردن و خارج کردن موادی که بر دیواره و کف چاه وجود دارند، لایروبی چاه می گویند. با گذشت زمان این امکان وجود دارد چندین لایه در دیواره چاه، کف چاه و کانال های فاضلاب به وجود بیایند. این لایه های به وجود آمده باعث می شوند تا فرایند جذب آب مختل شده و چاه زود تر از موعد پر شود.
از دلایلی که باعث به وجود آمدن این لایه ها می شوند می توان به ورود گرد و خاک، مصالح ساختمانی، چربی، مو، آب و صابون به چاه اشاره کرد.
به همین خاطر باید به صورت مرتب عمل لایروبی چاه انجام شود و لایه های اضافی در دیواره و کف چاه از بین برود تا کارایی آن بهتر شود.
لایروبی چاه کشاورزی کاملاً بر خلاف چاه فاضلاب بوده و با انجام آن، سطح آب چاه بالا می آید.
انجام لایروبی چاه عمیق به صورت مرتب موجب می شود تا فرایند استخراج آب از زمین بهبود یافته و کارایی آن بهتر شود.
وجود لایه ها بر دیواره و کف چاه سبب می شود تا بوی بسیار بد و غیر قابل تحملی در فضای منزل و حتی محیط های صنعتی منتشر شود. در چنین شرایطی راه حل مناسب برای برطرف کردن مشکل بو، لایروبی چاه می باشد. تخلیه چاه در چنین شرایطی جوابگو نیست.
شرکت نوین تهران گستر پارس با در اختیار داشتن نیروهای ماهر در این زمینه، آماده است تا عمل لایروبی چاه در کمترین زمان ممکن و بهترین کیفیت انجام دهد.


<<شماره تلفن خدمات لایروبی چاه فاضلاب در تهران>> 

 
لایروبی چاه 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

چه زمانی مناسب لایروبی چاه است؟

هنگامی که بحث لایروبی چاه به میان می آید، معمولاً پرسش هایی از این دست که ” زمان مناسب لایروبی چاه، چه زمانی است؟” یا ” آیا در مناطقی که به فاضلاب مرکزی متصل هستند هم لایروبی چاه نیاز است؟” و … برای اکثر افراد پیش می آید.
به طور کلی نمی توان تعیین کرد که پس از چند ماه و یا چند سال نیاز است تا لایروبی و کفتراشی چاه را انجام شود.
دلیلش هم این است که عوامل مختلفی نظیر نوع چاه، کاربری آن، میزان استفاده از چاه و … بر زمان بندی لایروبی چاه تاثیرگذار هستند.
اما یکسری نشانه ها وجود دارند که در صورت رؤیت آن ها می توان تشخیص داد که چاه به لایروبی و کف تراشی احتیاج دارد.
پر شدن زود تر از موعد چاه فاضلاب و حوضچه سپتیک، مسدود شدن لوله های فاضلاب، منتشر شدن بوی بد فاضلاب و … مهم ترین نشانه ها هستند که در صورت وجود آن ها باید فکری به حال چاه فاضلاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات