لوله بازکنی تهران

شرکت نوین تهران گستر پارس با کم تر از نیم قرن تجربه در زمینه لوله بازکنی با مجهز بودن به پیشرفته ترین دستگاه ها و همچینین دارا بودن نیروی انسانی ماهر، آماده است تا خدمات را در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا ارائه دهد.
شرکت ما با داشتن شعبه های متعدد در سراسر تهران، قادر است تمامی مناطق و محله های پایتخت را پوشش دهد.
رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از ماسک همیشه در الویت خدمات ما است.
با توجه به اینکه ممکن است گرفتگی لوله آخر شب رخ دهد، در نتیجه شرکت نوین تهران گستر پارس همه نیروهای متخصص خود را در تمام نقاط تهران مستقر نموده تا لوله بازکنی شبانه روزی را با بهترین کیفیت انجام دهد.
این خدمات شامل مناطق شمال، جنوب، غرب، شرق و مرکز تهران می باشد. شما در هر نقطه پایتخت که باشید می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان از خدمات بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران یعنی شرکت ما، نهایت استفاده را ببرید.

 

لوله بازکنی تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران


شماره تلفن لوله بازکنی

در زمان وقوع گرفتگی لوله ها، یکی از مهم ترین فاکتورها برای برطرف کردن آن، زمان است. بنابراین برای اطمینان خاطر هم که شده ما باید همیشه شماره تلفن لوله بازکنی را داشته باشیم. شماره های زیر را می توانید یادداشت کرده و در صورت نیاز تماس بگیرید تا به سرعت مشکل تان برطرف شود.

شماره های تماس لوله بازکنی تهران

 
تهران 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

 


لوله بازکنی شبانه روزی

ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله به صورت شبانه روزی در تهران یکی از مهمترین مزیت های خدماتی شرکت نوین تهران گستر پارس می باشد. همانطور که می دانیم انسداد لوله های فاضلاب در هر زمانی از شبانه روز ممکن است اتفاق بیفتد و چالش های زیادی را ایجاد کند. لذا نیروهای خدماتی این شرکت آماده ارائه خدمات جهت رفع مشکلات احتمالی در لوله فاضلاب می باشند.

شبانه روزی بودن خدمات از همان شروع تاسیس این شرکت در حال ارائه می باشد. برطرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب توسط شرکت های خدماتی به عنوان یکی از ضرروی ترین خدمات به حساب می آید. در نتیجه مردم کلان شهرها به آسانی می توانند در هر لحظه از شبانه روز این خدمات را درخواست کنند.

لوله بازکنی شبانه روزی در تهران سرویسی نیست که بتوانید از هر شماره و مرکزی درخواست کنید. پس از بحث در مورد منطقی بودن هزینه، باید از قابلیت اطمینان و تخصص شرکت نیز اطمینان حاصل کنید. قابل اعتماد بودن شخص یا مرکز خدمات بیش از هر چیز دیگری مهم و مهم است.
ما اقدامات لازم را برای ارائه خدمات 24 ساعته در تمام مناطق تهران انجام داده ایم و برای این امر می توانید به راحتی با پشتیبانی خدمات موسسه مختارپور تماس بگیرید.


لوله بازکنی فوری

لوله بازکنی فوری تهران به صورت شبانه روزی انجام می شود و کم تر از 30 دقیقه پس از تماس شما و اعلام آدرس، لوله بازکن ماهر شرکت نوین تهران گستر پارس در محل شما حاضر شده و به صورت فوری اقدام به بررسی و باز کردن لوله گرفته شده کرده تا مشکل شما به طور کامل حل شود. جالب است بدانید که پس از انجام کار توسط سرویسکار شرکت ما، مشکل بوی بد فاضلاب برطرف می شود و دیگر این بو به وجود نخواهد آمد.

لوله بازکنی فوری با ضمانت کیفیت بالا صورت می پذیرد. هر بخش از خانه شما مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … که با مشکل مواجه شده باشد، فوراً توسط بهترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه های مدرن برطرف می گردد و به طور کامل و تضمینی لوله گرفته شده باز شده و همانند روز اول،تحویل شما مشتریان عزیز داده خواهد شد.


علت گرفتگی لوله

افتادن اشیاء و اجسام به درون لوله یکی از اصلی ترین علل گرفتگی لوله فاضلاب است. گاهی اوقات پیش می آید که شئ ای مانند تلفن همراه , اهرم شیر , فرچه توالت , دستمال , قطعه طلا و … به داخل چاه توالت یا حمام و … می افتد که اگر این اشیاء و اجسام از داخل سیفون لوله خارج نشوند، موجب گرفتگی می شوند.

علاوه بر افتادن اشیاء ،یکی دیگر از دلایل شایع گرفتگی لوله فاضلاب، لوله کشی نامناسب و غیر استاندارد است. اگر قطر لوله مناسب با مصرف فاضلاب ساختمان نباشد و یا از اتصالات غیر استاندارد استفاده شود، چاه فاضلاب دچار گرفتگی می شود.

ورود چربی به داخل لوله آشپزخانه موجب رسوب کردن لجن چربی در داخل لوله می شود که نتیجه آن انسداد لوله فاضلاب است. در این صورت شما می توانید با شرکت لوله بازکنی نوین تهران گستر پارس ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان مشکل را برطرف کنیم.


علائم گرفتگی لوله

معمولاً لوله ها پیش از آن که دچار گرفتگی شوند، از خود علائمی نشان می دهند. بنابراین باید از این علائم آگاه بود تا در هنگام مشاهده آن ها، بتوان از گرفتگی لوله پیشگیری کرد.
موارد زیر از مهم ترین نشانه های گرفتگی لوله های فاصلاب می باشند :


قیمت لوله بازکنی

طبق نرخ اتحادیه، هزینه لوله بازکنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعداد لوله های گرفته شده، نوع و شدت گرفتگی، طول لوله، روش برطرف کردن گرفتگی و … از مهم ترین عواملی هستند که بر قیمت لوله بازکنی مؤثر هستند.
در اکثر اوقات با استفاده از فنر می توان مشکل گرفتگی لوله ها را رفع و رجوع کرد.
اما همیشه مشکل گرفتگی به همین سادگیا حل نمی‌شود و بایستی کار های دیگری انجام داد. برای مثال در بعضی اوقات در زمان گرفتگی لوله، لازم است تا چاه فاضلاب کل ساختمان تخلیه شود.
زمانی که به دلیل ریزش چاه، چاه فاضلاب گرفته شود، علاوه بر تخلیه چاه باید عمل لایروبی چاه و کفتراشی چاه نیز انجام شود. در نتیجه با توجه به زمان بر بودن این کار ها و همچنین تخصصی تر بودن آن ها، قیمت نهایی لوله بازکنی نیز بیشتر می شود.

قیمت لوله بازکنی

همانطور که گفته شد عوامل مختلفی بر قیمت نهایی خدمات لوله بازکنی تاثیرگذار است که آشنایی با آنها بد نیست.

تعداد لوله های مسدود شده یکی از عواملی است که بر هزینه لوله بازکنی تاثیر می گذارد. به این ترتیب هر چه تعداد خطوط لوله بیشتر باشد، هزینه های بازگشایی نیز بیشتر می شود.

علاوه بر تعداد لوله های گرفتگه شده، شدت گرفتگی نیز لوله بر هزینه نهایی لوله بازکنی تأثیر می گذارد.

به غیر از موارد ذکر شده، روش بازکردن لوله نیز موثر است. لوله بازکنی با فنر، دستگاه تراکم هوا، دستگاه ژنراتور و … هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند که با توجه به نوع گرفتگی لوله، از هر یک از آن ها استفاده می شود.

همچنین در برخی موارد می توان بخشی از ساختمان را تخریب کرد تا لوله مسدود شده باز شود. بنابراین هزینه لوله بازکنی در چنین مواردی بسیار زیاد می شود.


انواع روش لوله بازکنی

رفع گرفتگی لوله یا به عبارت دیگر لوله بازکنی در تهران روش های مختلفی دارد که بهترین روش آن استفاده از فنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور می باشد.

لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی

یکی از رایج ترین روش های لوله بازکنی، فنر زنی می باشد زیرا فنر زنی لوله های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش ها انجام می شود.

از فنر لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی های سخت لوله فاضلاب توالت، آشپزخانه، حمام، پشت بام و کفشور استفاده می شود.
دستگاه لوله بازکنی، دستگاهی شبیه به دریل می باشد. این دستگاه از موتور و فنر سه نظام به وجود آمده که فنر به سر آن وصل شده است. در واقع فنر لوله بازکنی یک فنر مخصوص لوله بازکنی می باشد که قابلیت انعطاف و حرکت در درون لوله را دارد.
روش کار این دستگاه به این صورت است که ابتدا فنر را به سر سه نظام دریل یا موتور مخصوص متصل کرده و سر دیگر فنر را به درون لوله گرفته شده وارد می کنیم.
پس از آن موتور را روشن کرده تا فنر شروع به چرخش کند. هنگامی که موتور روشن شد و فنر لوله بازکنی شروع به چرخیدن کرد، به آرامی فنر را به درون لوله فشار می دهیم.
این کار را تا جایی که فنر به قسمت گرفته شده برسد انجام می دهیم. هنگامی که که نوک فنر به گرفتگی لوله برسد، موجب حرکت خاک و مواد جامد سخت داخل لوله شده و آن ها را به سمت چاه هدایت می کند.

مزایای دستگاه لوله بازکنی

معایب لوله بازکنی با فنر برقی

تا کنون معایبی برای دستگاه لوله بازکنی دیده نشده است. اساساً از این دستگاه از طرف شرکت های معتبر و بزرگ برای باز کردن انواع گرفتگی های فاضلاب استفاده می شود.

لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم هوا

یکی از ابزارهایی که برای باز کردن لوله ها و رفع گرفتگی ها استفاده می شود دستگاه پمپ تراکم هوا می باشد. این دستگاه کارایی بالایی دارد و برای رفع گرفتگی های شدید استفاده می شود.
شرکت لوله بازکنی مختارپور با استفاده از این دستگاه می تواند تضمین کند که لوله های شما برای مدت طولانی مسدود نمی شود.

دستگاه پمپ هوا

نحوه کار با دستگاه پمپ تراکم هوا

دستگاه های زیادی برای بازکردن گرفتگی لوله ها استفاده می شود. یکی از این وسایل کمپرسور هوا است. مهم ترین کاربرد دستگاه هوای فشرده، باز کردن لوله برای رفع گرفتگی جدی در لوله است.
یکی از علل گرفتگی لوله وجود اجسام سخت کوچک است که دستگاه با فشار هوا هرگونه گرفتگی را برطرف می کند. در صورتی که علت انسداد چاه سنگ و گل باشد باید از دستگاه فنر لوله بازکنی استفاده کرد.
یکی از مزیت های لوله بازکنی با دستگاه هوای فشرده قدرت و فشار بالای آن است که با این فشار و قدرت به راحتی گرفتگی ها را باز می کند.

مزایای دستگاه تراکم هوا

لوله بازکنی با دستگاه واتر جت

رفع گرفتگی لوله با واتر جت برای گرفتگی های خیلی سخت با مسیرهای طولانی که روشهای فنر زنی و پمپ تراکم هوا و تراکم پمپ آب جوابگو نباشد از آن استفاده می شود. همانطور که از نامش پیداست فشار بسیار شدید آب توسط شلنگ مخصوص و سری مخصوص به داخل لوله هدایت می شود. از واتر جت بیشتر در مسیر های بین منهول ها و سپتیک ها استفاده می شود.


تشخیص ترکیدگی لوله 

تشخیص و پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب با بهره گیری از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه شرکت نوین تهران گستر پارس در تمام مناطق تهران به صورت تضمینی صورت می گیرد. علاوه بر تشخیص ترکیدگی، تعمیر نشتی و چکه لوله های آب و فاضلاب نیز بعد از مشخص کردن محل ترکیدگی در کم نرین زمان و با کمترین هزینه ممکن انجام می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه 

روند و مکانیزم تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله در همه دستگاه ها تقریبا به صورت یکسان است. روند کار دستگاه  تشخیص ترکیدگی لوله بر اساس ارسال و دریافت امواج است.

در ابتدا محفظه مخصوص را بر روی دیوار، کف یا هر جای دیگری که لوله از آن جا عبور کرده است، قرار می دهند تا دستگاه امواج مخصوص خود را ارسال کند. پس از ارسال امواج توسط دستگاه، این امواج به لوله برخورد کرده و دومرتبه به سمت دستگاه بازگردانده می شوند و گیرنده ها آن ها را ( امواج بازگردانده شده ) را دریافت می کنند. در نهایت سیستم کامپیوتری دستگاه، امواج بازگردانده شده را آنالیز کرده و به این ترتیب محل نشتی پیدا می شود.

مهم ترین فاکتور هایی که در نحوه تشخیص صحیح این دستگاه ها، نقش مهمی را بازی می کنند عبارتند از:


پیشگیری از گرفتگی لوله در تهران

با رعایت یکسری از نکات و کارها می توانید از گرفتگی لوله ها پیشگیری کنید.

همانطور که می دانید ظروف کثیف به روغن و چربی آغشته هستند. روغن و چربی ها می توانند در هنگام شستن طرف های کثیف وارد لوله سینک ظرفشویی شده و موجب گرفتگی لوله شوند. گس باید از ورود روغن و چربی های ظروف کثیف جلوگیری کرد. برای این کار باید پیش از شستشوی ظروف، روغن و چربی را از آن ها جدا کنید.

صافی ها برای جلوگیری از ورود آشغال، مواد جامد و … به درون لوله طراحی شده اند. بنابراین از آن ها در دهانه سینک ظرفشویی، حمام و آشپزخانه استفاده کنید.

در صورتی که با گرفتگی خفیف لوله مواجه شدید، می توانید با ریختن مقداری آی جوش ، از جمع شدن مو، چربی، پلاستیک جلوگیری کنید. با این کار از گرفتگی لوله در ساختمان پیشگیری می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.