شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی شرق تهران

5/5

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شرکت پاس ایران در شرق تهران، با دارا بودن کادری مجرب، متعهد و متخصص به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به مشتریان این شرکت بوده. تخلیه چاه پاس ایران در شرق تهران با هزینه مقرون به صرفه و کم و همچنین خدمات با کیفیت عالی، تمام تلاش خود را میکند تا رضایت مشتری را جلب کند.

امروزه تمامی خانه ها با مشکلی دست و پنجه نرم میکنند که برطرف کردنش تنها کار یک تیم متخصص و با تجربه می‌باشد. تخلیه چاه و لوله بازکنی منازل به یکی از نیاز های اساسی و بزرگ در کلان شهر ها تبدیل شده است و این کار اگر توسط تیم نابلد و کم تجربه صورت بگیرد ، ممکن است باعث خسارت های جبران ناپذیر شود.

تخلیه چاه و لوله بازکنی در شرق تهران

شماره تماس تخلیه چاه در شرق تهران : 02177567980

 

شماره های تماس برای تخلیه چاه و لوله بازکنی

 
تهران 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

روش های تخلیه چاه و لوله بازکنی در شرق تهران

تخلیه چاه در شرق تهران، با چندین روش و با دستگاه های مختلفی انجام می‌شود. تخلیه توسط تانکر و پمپ های لجن کش مختلف و توسط نیروی کار مجرب و متخصص صورت میگیرد.

روش مرسوم برای تخلیه چاه استفاده از تانکر 12000 لیتری و پمپ های لجن کش و کف کش میباشد.

روش دیگر برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده از تانکر مکنده ( تانکر ساکشن ) میباشد به گونه ایی که پمپ بر روی تانکر نصب شده و با گیربکس کامیون به کار میوفتد.

لایروبی چاه در شرق تهران

برای انجام لایروبی ابتدا باید درب چاه مشخص و به صورت کامل تخریب و باز شود سپس فاضلاب آن توسط تانکر و پمپ لجن کش تا جایی که ممکن است تخلیه میشود , بعد از تخلیه کامل چاه نوبت به لایروبی میرسد :

عملیات لایروبی چاه فاضلاب توسط تیم ماهر و باتجربه در جهت افزایش کاربری و لجن کشی چاه انجام میشود. این تیم از چهار یا پنج نفر تشکیل میشود .

کفتراشی چاه فاضلاب شرق تهران

اصلی ترین قسمت کار در عملیات تخلیه چاه فاضلاب ، کف تراشی میباشد. عمل تخلیه و لایروبی چاه، مقدمه ته زنی میباشد.

*برای این کار نیز رعایت اصول ایمنی مهمترین رکن است .

شماره تماس تخلیه چاه در شرق تهران: 02177567980

لوله بازکنی شرق تهران

مواجه شدن با صحنه بالا آمدن آب از لوله فاضلاب و گرفتگی آن، آزار دهنده و ناراحت کننده است. شرکت پاس ایران با ارائه خدمات بروز در زمینه لوله بازکنی در شرق تهران، این مشکل را برای مشتریان عزیز به سرعت و در اسرع وقت با رعایت کامل بهداشت حل خواهد کرد.

تخلیه چاه و لوله بازکنی در شرق تهران

شماره تماس لوله بازکنی در شرق تهران 02177567980

روش های لوله بازکنی در شرق تهران

در صورتی که با گرفتگی لوله های فاضلاب دستشویی ایرانی و دستشویی فرنگی , گرفتگی چاه آشپزخانه , لوله حمام , تراس و پشت بام , لوله کف پارکینگ و … مواجه شدید با متخصصین ما تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت در محل شما حضور یافته و مشکل را توسط دستگاه ژنراتور و فنر برطرف سازند.

رایج ترین روش برای لوله بازکنی، فنر زنی لوله ها است. فنر زنی راحت تر و سریعتر از سایر روش های دیگر  انجام میشود و به خاطر حالت دورانی، در داخل لوله رو به جلو حرکت میکند، رسوبات و جرم لوله ها را میزداید و هر جسمی که در داخل لوله وجود داشته باشد یا به دور فنر میپیچد و به بیرون میاید و یا به لوله اصلی و یا چاه هل داده میشود.

شماره تماس لوله بازکنی در شرق تهران 02177567980

سرویس توالت فرنگی در شرق تهران

سرویس و تعمیر خرابی سیفون توالت فرنگی و نصب توالت فرنگی در شرق تهران توسط سرویس کار ماهر و با مجرب با قیمت مناسب و ارزان.

تخلیه چاه و لوله بازکنی در شرق تهران

سرویس توالت فرنگی در شرق تهران 02177567980

گاهی سیفون توالت فرنگی به دلایلی همچون فرسودگی و یا کیفیت پایین قطعات دچار مشکل می‌شود و به خوبی کار نمیکند. در این صورت نیاز به تعمیر و سرویس کردن دارد.  شرکت پاس ایران با دارا بودن سرویس کارهای مجرب در  رفع این نواقص و مشکل ها به شما کمک میکند.

برای تماس با شرکت پاس ایران برای انجام خدمات تخلیه چاه، لوله بازکنی، سرویس توالت فرنگی و… در شرق تهران کافی است با شماره:  02177567980 تماس بگیرید تا سرویس کاران و تیم مجرب شرکت در اسرع وقت برای رفع مشکل اقدام کنند.

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی در شرق تهران

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات