شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی لویزان | 09126471146

5/5

لوله بازکنی لویزان با قیمت کم، بی واسطه، ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته توسط کارشناسان و سرویس کاران حرفه ای با سابقه فعالیت بالا با استفاده از جدید ترین دستگاه های لوله بازکن بدون خرابی و کثیف کاری و با حفظ و انجام پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که شاهد مسدود شدن لوله های فاضلاب توالت ایرانی یا فرنگی, فاضلاب کف شوی حمام و آشپزخانه و یا کف شوی پارکینگ و … باشید. در این مواقع که لوله های فاضلاب دچار انسداد و گرفتگی می شوند سرویس کاران مجرب ما می توانند به شما در رفع مشکل لوله های فاضلاب با استفاده ار فنر چاه بازکنی کمک کنند.

گرفتگی لوله های خود را به شرکت نوین تهران گستر پارس بسپارید تا در کوتاه ترین زمان با استفاده از به‌روز ترین دستگاه‌ها با نظافت کامل و رعایت نکات بهداشتی و بدون خرابی مشکلتان را حل کنیم. شرکت نوین تهران گستر پارس به صورت شبانه روزی و در تمام روز های هفته بدون تعطیلی و با نرخ اتحادیه در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

اگر به دنبال سرویس کار مجرب و با سابقه در محدوده لویزان هستید و لوله فاضلاب شما مسدود شده، اگر آب در کف شور حمام جمع شده و پایین نمیرود، اگر چاه توالت بالا زده و آزار دهنده است، اگر توالت فرنگی شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد و یا نظیر این مشکلات را در ساختمان دارید، ما در رفع مشکلتان به شما کمک خواهیم کرد.

<<شماره های تماس برای رفع گرفتگی لوله>>

 
لویزان 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

بازکردن گرفتگی لوله به چند روش انجام می شود؟

رفع گرفتگی لوله با استفاده از فنر

یکی از رایج ترین روش های لوله بازکنی، فنر زنی می باشد زیرا فنر زنی لوله های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش ها انجام می شود.

رفع انسداد لوله با پمپ تراکم هوا

در مواقعی که فنر زنی لوله ها میسر نباشد و یا فنر زنی برای رفع گرفتگی کارساز نباشد می توان گرفتگی لوله ها را با استفاده از پمپ تراکم هوا برطرف کرد. دستگاه تراکم هوا با فشرده سازی هوا در داخل مخزن و رها سازی یکباره گرفتگی لوله را برطرف می کند.

باز کردن مسیر لوله با دستگاه واتر جت

گرفتگی لوله های اصلی فاضلاب منهول و سپتیک و لوله های اصلی ساختمان در گاهی اوقات با فنر و یا پمپ تراکم هوا برطرف نمی شود و باید از دستگاه واتر جت استفاده کرد. دستگاه واتر جت که معمولآ بر روی کامیون سوار است با فشار زیاد آب باعث رفع گرفتگی لوله می شود.

لوله بازکنی لویزان

قیمت لوله بازکنی در لویزان

عوامل مختلفی بر قیمت نهایی خدمات لوله بازکنی تأثیرگذار هستند که بد نیست با آن ها آشنا شوید.

تعداد لوله های مسدود شده، یکی از عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در فلان است. به این صورت که هرچه تعداد لوله های گرفته شده بیشتر باشد، به مراتب هزینه بازکردن آن هم بیشتر می شود.

در کنار تعداد لوله های مسدود شده، شدت گرفتگی لوله هم بر قیمت نهایی لوله بازکنی تأثیرگذار است.

علاوه بر موارد گفته شده، نوع روش بازکردن لوله هم مؤثر است. لوله بازکنی با فنر، دستگاه تراکم هوا، دستگاه ژنراتور و … هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند که با توجه به نوع گرفتگی لوله، از هر یک از آن ها استفاده می شود.

همچنین در بعضی موارد، ممکن است برای بازکردن لوله مسدود شده، قسمتی از ساختمان تخریب شود. بنابراین هزینه لوله بازکنی در چنین مواردی بسیار زیاد می شود.

لوله بازکنی لویزان
لوله بازکنی لویزان

بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی مینی سیتی

لوله بازکنی وحیدیه


شیوه رفع گرفتگی در منزل

در برخی موارد می توانید خودتان به باز کردن لوله اقدام کنید. با این کار در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهید کرد. در ابتدا یک ظرف آب جوش آماده کنید و آن را درون لوله مسدود شده بریزید. بعد از آن یک سیم بلند و قابل انعطاف را درون لوله کرده و تا جایی که می شود آن را فشار دهید. اگر لوله توسط ذرات جامد مسدود شده باشد، گرفتگی آن رفع شده و راه لوله باز می شود.

پس از آن به راه لوله باز شد، با استفاده از یک لیوان سرکه و نصف لیوان جوش شیرین و مخلوط کردن آن ها با یکدیگر، یک محلول لوله بازکنی خانگی درست کنید و آن را به داخل لوله بریزید. در آخر دو کتری آب جوش به درون لوله بریزید تا ذرات اضافی و باقی مانده را با خود بشوید و ببرد.

لوله بازکنی لویزان
لوله بازکنی لویزان

نصب و تعمیر توالت فرنگی

برای نصب و تعمیر توالت فرنگی در تمامی مناطق تهران با شرکت ما تماس بگیرید، این کار نیاز به متخصصین حرفه ای دارد که شرکت ما بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد.

گاهی این گرفتگی ها خیلی شدید است و بدون تخصص به راحتی نمی شود مشکل را رفع و رجوع کرد. در این شرایط بهتر است انتخاب درستی در زمینه پیدا کردن لوله بازکنی ( رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران )داشته باشید تا در هنگام گرفتگی سیفون توالت فرنگی در منطقه فلان و دیگر مناطق تهران بدون ایجاد مشکلی دیگر در اسرع وقت مشکل شما را رفع کنید.
با این‌ کار از خسارتی که افراد بی تجربه و غیر حرفه ای انجام می دهند جلو گیری می کنید. می توانید به این سایت اعتماد
کرده و با متخصصین ما تماس بگیرید.

همچنین اگر به تازگی قصد خرید و نصب توالت فرنگی دارید، برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل علاوه بر تحقیق در اینترنت، می توانید جهت اطلاعات بیشتر با متخصصین ما به صورت کاملا رایگان مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات