شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

تعمیر توالت فرنگی در تهران | 09126471146

تعمیر توالت فرنگی
5/5

تعمیر توالت فرنگی در تهران

سرویس توالت فرنگی در کنار خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جزء خدماتی است که توسط مؤسسه مختارپور در تمام نقاط پایتخت ارائه می شود.
با توجه به این نکته که این امکان وجود دارد توالت فرنگی در طول شبانه روز دچار خرابی شود، تیم تعمیرکار مؤسسه مختار آماده است تا به صورت 24 ساعته خدمات خود را برای همشهریان گرامی انجام دهد.
امروزه در تهران و سایر شهرستان ها، تعمیر کاسه توالت به یکی از مهم ترین خدمات شرکت های لوله بازکنی تبدیل شده است و روزانه از سوی ساکنین ساختمان ها و ادارات درخواست های زیادی به ثبت می رسد.
استفاده از توالت فرنگی با توجه به مزایایی که نسبت به توالت سنتی دارد، روز به روز بیشتر می شود. علاوه بر افراد سالمند، افراد بیمار، چاق و خانم های باردار، افراد سالم و جوان نیز به استفاده از این نوع توالت ها علاقه مند شده اند.
هرچند باید نکات بهداشتی و نکات مربوط به استفاده از توالت فرنگی را به خوبی رعایت کنید تا بتوانید بدون دردسر خرابی، نهایت استفاده از توالت فرنگی را ببرید.

تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی در تهران

خدماتی که مؤسسه مختارپور در زمینه توالت فرنگی انجام می دهد عبارتند از :

  • تعمیر توالت فرنگی شکسته
  • تعمیر توالت فرنگی توکار
  • نصب توالت فرنگی
  • تعمیر توالت فرنگی قدیمی
  • برطرف کردن نشتی توالت فرنگی
  • تعویض توالت فرنگی
  • رفع خرابی سیستم تخلیه
  • تعویض سنگ توالت فرنگی
  • تعمیر فلوتر توالت فرنگی
  • و …

این مواردی که گفته شد در بین بیشتر برند های موجود در بازار دید می شود.پس اگر خدایی نکرده توالت فرنگی شما دچار مشکل شد، با خیال آسوده با شرکت ما تماس گرفته تا از نیروی انسانی مجرب ما بهرمند شوید.
با توجه به این که شرکت نوین تهران گستر پارس در سراسر تهران دارای شعبه است، می تواند در سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه دهد.


<<شماره های تماس برای تعمیر توالت فرنگی تهران>>

 
تهران 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

انواع خرابی توالت فرنگی و رفع آن ها

چنانچه شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید از توالت های فرنگی استفاده کنید، باید با خرابی و مشکلات رایجی که ممکن است در هنگام استفاده از آن پیش بیاید آشنا شوید و راه های برطرف کردن این مشکلات و خرابی ها را بدانید.
در این بخش از مقاله ما قصد داریم تا به این موضوع حساس بپردازیم.

توالت فرنگی دچار گرفتگی شده است

در توالت فرنگی و ایرانی معمولاً مشکل گرفتگی در قسمت سیفون یا شترگلو اتفاق می افتد. دلیل اصلی آن هم ورود اشیاء خارجی یا عدم تخلیه مناسب است.
در صورتی که با مشکل گرفتگی مواجهه شدید، اگر گرفتگی سطحی باشد می توانید از پمپ خانگی و یا دستگاه تراکم هوا برای رفع گرفتگی استفاده کنید.
اما اگر گرفتگی عمیق باشد، باید از دستگاه فنرزنی استفاده کنید.
اگر کار با این دستگاه ها را بلد نیستید، بهتر است با شرکت تهران نوین گستر پارس تماس گرفته تا متخصصان ما، مشکلات را برطرف کنند.

 

سوالات متداول شما :

فاضلاب داخل توالت فرنگی جمع میشود علت چیست ؟ 

یعضی اوقات که ما دکمه شوتینگ سیفون توالت فرنگی را فشار میدهیم آب از داخل سیفون به داخل کاسه توالت منتقل میشود ولی از داخل کاسه توالت تخلیه نمیشود و داخل کاسه میماند , در این صورت خروجی توالت فرنگی دچار گرفتگی شده است . در این صورت شما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت با حضور خود در محل مشگل گرفتگی را توسط دستگاه ژنراتور و فنر و یا در صورت لزوم با دستگاه پمپ تراکم را حل کنند .

دکمه توالت فرنگی را فشار میدهم ولی سیفون نمیکند , علت چیست ؟

وقتی که دکمه فلاش تانگ توالت فرنگی را فشار میدهید ولی آب داخل کاسه توالت هدایت نمیشود چند دلیل دارد , یکی از دلایل این است که فلوتر تنظیم نیست و آب داخل سیفون جمع نمیشود , دلیل دیگر شوتینگ یا قسمت مربوط به تخلیه سیفون توالت فرنگی است که خراب شده که باید تعمیر یا تعویض شود

دکمه تخلیه توالت فرنگی را که فشار میدهم از کف شور حمام یا توالت فاضلاب خارج میشود ؟

وقتی که شما دکمه تخلیه توالت فرنگی را فشار میدهید و فاضلاب از لوله کف شوی  به بیرون خارج میشود  علت این است که لوله اصلی فاضلاب دچار گرفتگی شده پس بخاطر اینکه سطح کف شور پایین تر از خروجی توالت فرنگی هست از انجا خارج میشود

فاضلاب در سطح محوطه پارکینگ جمع میشود ولی بعد از مدتی پایین میرود , دلیل آن چیست :

بعضی اوقات چاه فاضلاب پر میشود و وقتی که میزان مصرف فاضلاب ساختمان زیاد میشود در پایین ترین خروجی فاضلاب که معمولآ پارکینگ هست  جمع میشود و وقتی که مصرف آب اهالی کم میشود آرام آرام فاضلاب در چاه نفوذ میکند در این صورت چاه فاضلاب باید تخلیه شود . برای تخلیه چاه فاضلاب ابتدا باید محل چاه مشخص شود و سپس درب چاه باز شود بعد از اینکه درب چاه تخریب و کاملآ باز شد فاضلاب و قسمت شل لجن توسط تانکر و پمپ لجن کش تخلیه میشود , بعد از اتمام کامل فاضلاب چاه نوبت به عملیات لایروبی چاه میرسد . در لایروبی چاه لجنی که در انباری چاه باقی مانده توسط نیروی انسانی و بشگه های 100 لیتری خارج میشود . برای افزایش کاربری چاه بعد از لایروبی عملیات کف تراشی یا ته زنی انباری انجام میشود که انباری چاه توسط مقنی با تجربه و ماهر تراش داده میشود و خاک آن به بیرون هدایت میشود و توسط خاور کمپرسی به بیرون شهر برده میشود

 

تعمیر توالت فرنگی در تهران و رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی در تهران فوری و شبانه روزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات