شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

حفر چاه تهران 09126471146

حفر چاه تهران
5/5

شرکت نوین تهران گستر پارس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت مستمر و مداوم در زمینه تخلیه چاه تهران، لوله بازکنی در تهران، تعمیرات چاه فاضلاب، حفر چاه تهران، تعمیرات لوله کشی، تعمیرات و اجرای تاسیسات ساختمانی، ساخت سپتیک، منهول و تصفیه خانه، امور بنایی و … در تمام مناطق تهران و حومه تهران آماده ارائه خدمات با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در اسرع وقت می‌باشد.

حفر چاه در تهران 

  • حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران – حفاری چاه با چاه کن حرفه ایی و باتجربه در سریعترین زمان
  • حفر چاه آب در تمام مناطق تهران با دستگاه حفر چاه و بصورت دستی توسط چاه کن ماهر
  • حفاری کانال و مجرا جهت انتقال لوله فاضلاب در تهران
  • حفر چاه ارت و اجرای سیستم ارت – حفر جای شمع و ستون ساختمان
  • حفاری جای شمع و ستون و فندانسیون
  • حفر انباری چاه فاضلاب در تهران – کفتراشی انباری چاه فاضلاب در تهران
  • کفتراشی چاه فاضلاب تهران – ته زنی انباری چاه فاضلاب
  • تخلیه چاه در تهران – تخلیه چاه فاضلاب با تانکر مکنده
  • لایروبی چاه توسط نیروی انسانی
  • لوله بازکنی

شماره‌های تماس برای حفر چاه در تهران

 
تهران 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

حفر چاه فاضلاب در تهران 

برای اینکه بتوان فاضلاب‌های خانگی و صنعتی را دفع کرد باید چاه فاضلاب حفاری شود، متراژ حفر چاه به میزان مصرف فاضلاب بستگی دارد برای مثال یک ساختمان 10 واحدی به 200 متر انباری چاه نیاز دارد تا فاضلاب را جذب و دفع کند اگر کمتر از این میزان باشد زودتر از انتظار پر می‌شود.

البته زود یا دیر پر شدن چاه فاضلاب به بافت خاکی منطقه و نوع فاضلاب مصرفی هم بستگی دارد، اگر فاضلاب مصرفی فاضلاب آشپزخانه و رستوران باشد به دلیل چربی زیاد چاه فاضلاب زودتر از چاه فاضلاب خانگی پر میشود و نیاز به تخلیه چاه و لایروبی چاه پیدا می‌کند.

حفر چاه تهران

انواع روش‌های حفاری چاه در تهران

حفر چاه مکانیکی

در این روش حفر چاه، به یکی از سه روش ضربه‌ای ، چرخشی یا ترکیبی از این دو ، انرژی مکانیکی به سنگ منتقل می‌شود. در اصطلـاح عملیاتی را که به روش مکانیکی موجب حفر چال در سنگ می‌شوند حفاری مکانیکی میگویندامروزه 98 درصد حفاری‌ها به روش مکانیکی حفر می‌شوند.

در معادن سطحی و حفاری‌هـای نیمه عمیق و عمیق عمدتاً از ماشین‌هـای حفاری چرخشی با مته‌هـای مخروطی شکل و ماشینهای ضربه‌ای سنگین استفاده میشود؛ اما در معادن زیر زمینی یا به طور کلی درعملیات زیر زمینی از ماشین‌هـای ضربه‌ای استفاده میگردد.

حفاری حرارتی چاه 

در روش حرارتی، به کمک انرژی حرارتی حاصل از آمیختن هوا یا اکسیژن با یک نوع سوخت، ترجیحا نفت سفید، نفوذ پذیری در سنگ صورت میگیرد

هوا یا اکسیژن و سوخت از دو مجرای جداگانه به داخل مخزنی واقع در پشت مته ارسال میشوند و پس از اشتعال، شعله حرارت را از طریق نازل سر مته به سطح سنگ منتقل میکند و حرارت نیز سطح سنگ را متورق و آماده جدایی می‌کنددر نهایت، به کمک فشارآب، قطعات متورق جدا و به سطح زمین منتقل می‌شوند.

حفر چاه تهران

 

حفاری آبی 

در این روش، با استفاده از فشار آب تامین شده در سطح، حفر چاه امکان پذیر میگردددر اینجا فشار آب با سایش سطح سنگ، مقاومت سنگ را در همـ میشکند، و بدین  ترتیب، حفاری صورت میگیرداین روش با افزایش فشار آب، در استخراج ذغال سنگ و ذخایر پلـاسر نیزکاربرد دارد.

حفر چاه تهران به روش لرزشی

در این روش با ایجاد لرزشهایی با فرکانس 100 تا 20000 دور در ثانیه میتوان سنگ را شکستیکی از متداولترین روش‌هـای حفاری لرزشی، روش حفاری مافوق صوت است.

حفاری شیمیایی

در این روش با استفاده از فعل وانفعالـات شیمیایی ناشی از انفجار مواد منفجره میتوان در طبقات حفاری کردمعمولـاً در این روش از دو نوع خرج استفاده میشود:

1. خرج سیلندری که باعث حفر چالسیلندری می‌شود.

2. خرج چالتراش که باعث افزایش قطر چال می‌شود.

حفاری الکتریکی

حفر چاه الکتریکی

در این روش با تولید الکتریکی ستونی، قوسی یا جرقه‌ای، عملیات نفوذپذیری در سنگ انجام می‌گیرددر بعضی از این روش‌هـا با وجود بالـا بودن درجه حرارت، به دلیل کوتاه بودن زمان تماس الکتریسته، سنگ ذوب نمی‌شود؛ اما در سایرروش‌هـا به دلیل بالـا بودن درجه حرارت و طولـانی بودن زمان تماس الکتریسته با سطح سنگ، پس از ذوب شدن سطح سنگ، سنگ می‌شکند.

حفر چاه تهران به روش لیزری 

با اشعه لیزر می‌توان تشعشعات الکترو مغناطیسی را به طور ستونی تولید کرداین نوع تشعشعات را می‌توان برای تبخیر یا ذوب سنگ، ایجاد شکستگی در سنگ و حفر چال استفاده کرد

با تاباندن امواج قوی لیزری ستونی به سطح سنگ، می‌توان باعث تبخیر سطح سنگ، و ذوب و شکستگی سنگ در اطراف محدوده ذوب شدشعاع عملکرد این مناطق به شدت و قدرت اشعه لیزر بستگی دارد.

حفر چاه تهران

مته دورانی (Ratary drill)

این روش در حفر گمانه‌های غیر قائم برای زهکشی افقی یا ایجاد مهار کاربرد دارد.·

روش حفاری: پیشروی توسط سر مته برنده که در انتهای لوله حفاری قراردارد و تحت فشار هیدرولیکی است، انجام می‌شود. همچنین دیواره چاه را معمولـا گل نگاه می‌دارد.

مزایا: روشی نسبتا سریع است و می‌تواند در همه نوع مواد نفوذ کندبرای همه نوع نمونه گیری مناسب است.

محدودیت‌ها: جابجا کردن وسایل در زمینهای ناهموار و باتلـاقی مشکل است ومحتاج راه مناسب استهمچنین محتاج سکوی تسطیح شده استکارآیی حفاری با توجه به اندازه دستگاه متغیر است.

حفر چاه تهران به روش ضربه‌ای

تنها در حفاری چاه‌های آب بکار می‌رود. نمونه‌های شسته شده توسط گل‌کش ‌خارج می‌شودعمق تا سنگ بستر را مشخص می‌کند.

روش حفاری: سر مته سنگین بالـا آورده شده و رها می‌شود تا مواد شکسته شده و یک مخلوطی از خرده‌ها و آب ایجاد شود که توسط گل‌کش با پمپهای ماسه کش خارج می‌شود. دیواره چاه توسط لوله جدار، پابرجا نگاه داشته می‌شود.

مزایا: روشی نسبتا اقتصادی جهت تعبیه گمانه‌های با قطر زیاد (تا 60سانتیمتردر انواع مواد است.

محدودیت‌ها: ابزارها بزرگ و پر زحمت استدر خاکهای قوی و سنگ به کندیانجامـ می‌شوداغتشاشات اطراف سر‌مته که ناشی از ضربات پر انرژی سر مته است، به شدت بر مقادیر SPT تاثیر می‌گذاردمغزه گیری و نمونه UD سنگ امکان‌پذیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات