شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی مجیدیه 09126471146 |

5/5

لوله بازکنی مجیدیه 

لوله بازکنی در مجیدیه ارزان، بی واسطه، شبانه روزی و بدون تعطیلی توسط کاشناسان و سرویسکاران با سابقه فعالیت بالا و با استفاده از بروزترین دستگاه های لوله بازکنی بدون خرابی و بدون کثیف کاری با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
شاید برای شما اتفاق بی افتد که شاهد این باشید که مسیر لوله های فاضلاب توالت ایرانی یا فرنگی، فاضلاب کف شوی حمام و آشپزخانه و یا کف شوی پارکینگ و … دچار گرفتگی و انسداد شده شده باشد.
در مواقعی که لوله های فاضلاب دچار گرفتگی می شوند سرویسکاران مجرب ما می توانند به شما کمک کنند و برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب توسط فنر چاه بازکنی اقدام کرده و گرفتگی لوله ها را برطرف نمایند.
گرفتگی لوله های خود را به شرکت نوین تهران گستر پارس بسپارید تا در اسرع وقت آن را با بروز ترین دستگاه های لوله بازکنی، نظافت کامل و رعایت اصول بهداشتی و بدون خرابی انجام دهیم.
شرکت نوین تهران گستر پارس در هر زمان از شبانه روز و در تمام ایام هفته بدون تعطیلی و با نرخ اتحادیه در خدمت شما عزیزان است.
چنانچه به دنبال لوله بازکنی و سرویسکار چاه بازکن حرفه ای در محدوده مجیدیه هستید و لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است، اگر آب در کفشور حمام جمع شده است و پایین نمیرود یا چاه توالت بالا زده و آزار دهنده است، حل مشکلات شما در دستان ماست.
ما با روش های مختلف و بهره گیری از تجهیزات مدرن مشکل شما را بررسی و حل می کنیم. متخصصین شرکت ما در منطقه مجیدیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند تا به سرعت خود را به منزل شما برسانند و مشکلات شما را با نازل ترین قیمت حل کنند؛ تنها کافی است با ما بگیرید.


<<شماره های تماس برای تخلیه چاه و لوله بازکنی مجيديه>>

 
مجيديه 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

خدمات لوله بازکنی در مجیدیه

 • لوله بازکنی در محدوده مجیدیه
 • سرویس توالت فرنگی و تعمیر و نصب آن
 • رفع نم و رطوبت
 • تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • حفاری چاه فاضلاب و آب
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نم
 • تعمیر و رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی و فلاش تانک
 • تعمیر و سرویس کامل آبگرمکن و پکیج
 • و سایر خدمات دیگر در محدوده مجیدیه و سایر مناطق تهران

گرفتگی لوله چه علائمی دارد؟

معمولاً لوله ها پیش از آن که دچار گرفتگی شوند، از خود علائمی نشان می دهند. بنابراین باید از این علائم آگاه بود تا در هنگام مشاهده آن ها، بتوان از گرفتگی لوله پیشگیری کرد.
موارد زیر از مهم ترین نشانه های گرفتگی لوله های فاصلاب می باشند :

 • انتشار بوی بد فاضلاب در منزل و ساختمان
 • انتشار بوی بد فاضلاب در زمان ریختن آب به درون سینک ظرفشویی
 • کند بودن فرآیند تخلیه آب در سیک ظرفشویی
 • بیرون زدن آب از زیر سینک یا ماشین لباسشویی در هنگام شستشو
 • زیاد شدن تعداد حشرات موذی ( مانند سوسوک) در ساختمان

رفع گرفتگی لوله با فنر 

فنر زنی لوله های فاضلاب توسط دستگاه ژنراتور لوله بازکنی یکی از رایج ترین روش های رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد. علت رایج بودن فنر زنی لوله های فاضلاب این است که به دلیل استفاده آسان از فنر جهت رفع گرفتگی لوله و به خاطر سریع بودن این روش در فرایند لوله بازکنی و همچنین به دلیل چرخیدن فنر در داخل لوله های فاضلاب جرم و رسوبات لوله ها را برطرف می کند و در نتیجه گرفتگی لوله های فاضلاب به طور کلی برطرف می شود.

رفع گرفتگی لوله در مجیدیه با پمپ تراکم هوا 

در بعضی از موارد و برخی از لوله های فاضلاب امکان فنر زنی وجود ندارد و یا فنر زدن چاه فاضلاب مشکل را برطرف نمی سازد. در چنین مواقعی از پمپ تراکم هوا استفاده می کنیم. ما در روش استفاده از پمپ تراکم هوا تمام راه آب هایی که به فاضلاب گیر کردن متصل است را می بندیم و از فاضلابی که گرفته شده فشار متراکم هوا را به داخل لوله می دهیم، این فشار هوا است که گرفتگی لوله را برطرف می کند.

شماره تلفن لوله بازکنی مجیدیه : 02122440327


لوله بازکنی شبانه روزی در مجیدیه:

لوله بازکنی شبانه روزی در محدوده مجیدیه یکی از خدمات ما هست که با هزینه کم و در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله را برطرف می کنیم  گرفتگی لوله به خاطر اینکه در هر ساعت از شبانه روز ممکن است اتفاق بی افتد. دلیل آن این است که استفاده از فاضلاب ها شبانه روزی می باشد، پس ما لوله بازکنی مجیدیه شبانه روزی را انجام می دهیم.

شماره تلفن چاه بازکنی در مجیدیه شبانه روزی : 09126471146 مختارپور

لوله بازکنی مجیدیه
لوله بازکنی مجیدیه

نصب و تعمیر توالت فرنگی در مجیدیه

برای نصب و تعمیر توالت فرنگی در منطقه مجیدیه و تمام مناطق تهران با شرکت ما تماس بگیرید، این کار نیاز به متخصصین حرفه ای دارد که شرکت ما بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد.
گاهی این گرفتگی ها خیلی شدید است و بدون تخصص به راحتی نمی شود مشکل را رفع و رجوع کرد. در این شرایط بهتر است انتخاب درستی در زمینه پیدا کردن لوله بازکنی ( رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران )داشته باشید تا در هنگام گرفتگی سیفون توالت فرنگی در منطقه فلان و دیگر مناطق تهران بدون ایجاد مشکلی دیگر در اسرع وقت مشکل شما را رفع کنید.
با این‌ کار از خسارتی که افراد بی تجربه و غیر حرفه ای انجام می دهند جلو گیری می کنید. می توانید به این سایت اعتماد کرده و با متخصصین ما تماس بگیرید.
همچنین اگر به تازگی قصد خرید و نصب توالت فرنگی دارید، برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل علاوه بر تحقیق در اینترنت، می توانید جهت اطلاعات بیشتر با متخصصین ما به صورت کاملا رایگان مشورت کنید.

شماره تلفن تعمیر کار توالت فرنگی در مجیدیه : 09126471146

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات