شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی و تخلیه چاه شهر ری | 09126471146

5/5

تخلیه چاه شهر ری

شاید شما هم پر شدن چاه فاضلاب ساختمانتان را تجربه کرده باشید، شرکت نوین تهران گستر پارس با بیش از 20 سال سابقه در زمیته تخلیه چاه , لوله بازکنی , حفاری چاه و خدمات مربوط آماده خدمات رسانی به تهرانی های عزیز می باشد.

دلایل پر شدن چاه فاضلاب در محدوده شهر ری

پر شدن چاه فاضلاب چندین علت دارد. برای مثال اگر حجم چاه نسبت به میزان مصرف فاضلاب کم باشد چاه زود تر از انتظار پر می شود.

البته پر شدن چاه فاضلاب به بافت خاک منطقه هم بستگی دارد. اگر بافت خاکی منطقه حالت خاک رس باشد خیلی زود پر می شود ولی اگر بافت شنی و ماسه ای داشته باشد آبکشی خوبی خواهد داشت و دیرتر پر می شود.

پر شدن چاه فاضلاب به نوع فاضلاب هم بستگی دارد. برای مثال اگر فاضلاب آشپزخانه رستوران و … باشد به دلیل چرب شدن دیواره انباری و میله چاهسریع تر می شود.


خدمات شرکت نوین تهران گستر پارس در یک نگاه :

  • لوله بازکنی شهر ری بدون خرابی و فوری با نرخ مصوب اتحادیه
  • تخلیه چاه و تخلیه سپتیک محدوده شهر ری با کمترین هزینه
  • تعمیر توالت فرنگی شهر ری – رفع گرفتگی توالت فرنگی در شهر ری
  • حفر انواع چاه در شهر ری و سایر مناطق تهران توسط چاه کن ماهر
  • تعمیر تاسیسات ساختمانی و اداری توسط سرویسکاران ماهر
  • انجام امور بنایی بصورت کلی و تعمیرات

 

<<شماره های تماس برای تعمیر توالت فرنگی شهر ری>>

 
شهري ري 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

 تخلیه چاه در شهر ری تهران

وقتی چاه فاضلاب پر شد باید تخلیه و تعمیر شود؛ برای تخلیه چاه در شهر ری از تانکر بزرگ و پمپ لجن کش تخلیه چاه استفاده می کنیم، بطوری که ابتدا باید درب چاه به صورت کامل برداشته شود و سپس عملیات تخلیه چاه انجام شود.

روش دیگر تخلیه چاه در شهر ری استفاده از تانکر مکنده یا ساکشن می باشد. در این روش تخلیه چاه نیاز نیست که درب چاه به صورت کامل باز شود تنها به اندازه ایی که لوله تانکر به قطر 10 سانتی متر است عبور کند کافی است. مقدار لجن کشی تانکر مکنده بیشتر از پمپ کفکش است . تخلیه چاه شهر ری بصورت شبانه روزی


لایروبی چاه فاضلاب در شهر ری

بعد از تخلیه چاه، عملیات لایروبی انباری چاه انجام می شود. لایروبی چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی و حمل توسط نیسان 10 بشگه ایی جهت افزایش کاربری چاه انجام می شود.


تعمیر چاه ریزشی در شهر ری

بعضی اوقات به خاطر سست بودن بافت خاک منطقه و رعایت نکردن اصول ایمنی مثل طوقه چینی و کول گذاری چاه فاضلاب دچار ریزش می شود. اگر ریزش چاه به حدی باشد که قابل تعمیر و بازسازی باشد آنرا تعمیر می کنیم، یعنی خاکی که از دیوار چاه به داخل انباری ریزش کرده را بیرون می آوریم و سپس کول گذاری و طوقه چینی می کنیم. اگر چاه ریزش کرده به نحوی باشد که قابل تعمیر نباشد آنرا با خاک و نخاله و شفته آهک پر می کنیم و چاه جدیدی حفر می کنیم. تخلیه چاه شهر ری – چاه بازکنی شهر ری

شماره تلفن تخلیه چاه و لوله بازکنی شهر ری : 09126471146


حفر چاه در شهر ری

حفاری انواع چاه در محدوده شهر ری تهران توسط چاه کن ماهر و با تجربه در کمترین زمان ممکن، حفاری چاه فاضلاب، حفر چاه ارت، حفر چاه آب و لایروبی چاه آب، حفاری چاه فاضلاب در محدوده شهر ری، حفر مجرا و کانال، حفر مسیر منهول و جای لوله توسط چاه کن ماهر.

برای حفظ ایمنی و برای جلوگیری از ریزش کردن چاه فاضلاب و چاه آب باید میله و انباری چاه را کول گذاری می کنیم تا ایمنی چاه تامین شود و برای بستن درب چاه بعد از کول گذاری و لوله کشی طوقه چینی می کنیم.

شماره تلفن چاه کن در محدوده شهر ری در تهران 09126471146 مختارپور


خدمات سرویس توالت فرنگی شهر ری

عیب یابی خرابی سیفون توالت فرنگی و تعمیر کردن سیفون توالت فرنگی در محدوده شهر ری تهران، سرویس کامل سیفون کاسه توالت فرنگی در محدوده شهر ری، رفع گرفتگی و باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی و توالت ایرانی، نصب توالت فرنگی در حمام، چاه بازکنی توالت فرنگی در محدوده شهر ری تهران، تعمیر و یا تعویض قطعات سیفون توالت فرنگی در جهت تعمیر آن انجام می شود.

شماره تلفن تعمیرکار توالت فرنگی در شهر ری تهران 09126471146


لوله بازکنی شهر ری شبانه روزی

لوله بازکنی شهر ری

گرفتگی لوله های فاضلاب دلایل مختلفی می تواند داشته باشد و رفع گرفتگی لوله هم با چند روش انجام می شود. بهترین شیوه برای رفع گرفتگی در شهر ری استفاده از فنر چاه بازکنی و دستگاه ژنراتور می باشد.

برای اینکه رسوب و جرم لوله ها را از بین ببریم بهترین کار فنر زنی است چون فنر بصورت دورانی در داخل لوله حرکت می کند و جداره لوله را پاکسازی می کند.

در برخی از موارد مثل قدیمی بودن سیستم لوله کشی یا در توالت فرنگی امکان فنر زنی وجود ندارد در چنین شرایطی از پمپ تراکم هوا استفاده می شود.

باز کردن گرفتگی لوله در شهر ری توسط پمپ تراکم هوا در کمترین زمان انحام می شود.

روش دیگر  رفع گرفتگی لوله استفاده از دستگاه واتر جت است. برای رفع گرفتگی لوله های اصلی بین منهول ها و سپتیک و مسیر های اصلی لوله کشی فاضلاب از 4 اینچ تا 30 اینج از دستگاه واتر جت می توان استفاده کرد.

یکی از دلایل اصلی گرفتگی لوله افتادن اجسام در داخل لوله فاضلاب توالت یا سایر کف شور ها است، ما با تجهیزات لازمه اجسام و اشیاء داخل چاهک را خارج می کنیم تا در مدت زمان باعث گرفتگی لوله ها نشود.

خارج کردن اشیاء و اجسام از داخل سیفون لوله فاضلاب در محدوده شهر ری و سایر مناطق تهران در مدت زمان کوتاه

از دلایل دیگر گرفتگی لوله رسوب کردن چربی ظرف ها در لوله فاضلاب آشپزخانه می باشد، چربی ظرف ها در هنگام شستشو از داخل سینک ظرفشویی به داخل لوله می رود و در گذر زمان آرام آرام در دیواره لوله رسوب کرده و سرانجام لوله را کیپ می کند، در چنین شرایط هم بهترین کار فنر زدن چاه فاضلاب در شهر ری است.

لوله کشی غیر استاندارد هم یکی از دلایل گرفتگی لوله است، اگر لوله کشی فاضلاب استاندارد نباشد هر از گاهی دچار گرفتگی می شود.

شماره تلفن لوله بازکن در شهر ری شبانه روزی : 09126471146 مختارپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات