شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی گیشا 09126471146

لوله بازکنی طالقانی
5/5

لوله بازکنی گیشا

لوله بازکنی در گیشا به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. گرفتگی لوله به هیچ نمی تواند خبر خوبی برای افراد باشد.بوی بد، بالا زدن فاضلاب،حضور حشرات موذی مانند سوسک، مختل شدن روند عادی زندگی و … از جمله تبعات گرفتگی لوله ها است.

شرکت نوین تهران گستر پارس بهترین مرکز ارائه دهنده خدماتی از جمله : لوله بازکنی، تخلیه چاه، سرویس و تعمیر توالت فرنگی، حفاری چاه، تعمیرات تاسیسات و … در محدوده منطقه گیشا و سایر مناطق تهران می باشد.

<<شماره های تماس برای تخلیه چاه و لوله بازکنی گیشا>>

 
گیشا 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

خدمات شرکت نوین تهران گستر پارس در گیشا 

 • نصب فلاش تانک
 • لوله بازکنی
 • تعمیر توالت فرنگی
 • تخلیه چاه
 • حفر انواع چاه
 • لایروبی و کفتراشی چاه فاضلاب
 • تعمیر چاه ریزشی
 • تعمیرات تاسیسات
 • رفع نم
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • رفع بوی نامطبوع و بد فاضلاب
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی

 

شیوه لوله بازکنی در منزل

در برخی موارد می توانید خودتان به بازکردن لوله اقدام کنید. با این کار در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهید کرد.

در ابتدا یک ظرف آب جوش آماده کنید و آن را درون لوله مسدود شده بریزید. بعد از آن یک سیم بلند و قابل انعطاف را درون لوله کرده و تا جایی که می شود آن را فشار دهید. اگر لوله توسط ذرات جامد مسدود شده باشد، گرفتگی آن رفع شده و راه لوله باز می شود.

پس از آن په راه لوله باز شد، با استفاده از یک لیوان سرکه و نصف لیوان جوش شیرین و مخلوط کردن ان ها با یکدیگر، یک محلول لوله بازکنی خانگی درست کنید و آن را به داخل لوله بریزید. در آخر دو کتری آب جوش به درون لوله بریزید تا ذرات اضافی و باقی مانده را با خود بشوید و ببرد.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی غرب تهران


چگونه از گرفتگی لوله جلوگیری کنیم؟

با رعایت یکسری از نکات و کارها می توانید از گرفتگی لوله ها پیشگیری کنید.

همانطور که می دانید ظروف کثیف به روغن و چربی آغشته هستند. روغن و چربی ها می توانند در هنگام شستن طرف های کثیف وارد لوله سینک ظرفشویی شده و موجب گرفتگی لوله شوند. گس باید از ورود روغن و چربی های ظروف کثیف جلوگیری کرد. برای این کار باید پیش از شستشوی ظروف، روغن و چربی را از آن ها جدا کنید.

صافی ها برای جلوگیری از ورود آشغال، مواد جامد و … به درون لوله طراحی شده اند. بنابراین از آن ها در دهانه سینک ظرفشویی، حمام و آشپزخانه استفاده کنید.

در صورتی که با گرفتگی خفیف لوله مواجه شدید، می توانید با ریختن مقداری آی جوش ، از جمع شدن مو، چربی، پلاستیک جلوگیری کنید. با این کار از گرفتگی لوله در ساختمان پیشگیری می کنید.


لوله بازکنی به چند روش انجام می شود؟

لوله بازکنی با فنر

یکی از رایج ترین روش های لوله بازکنی، فنر زنی می باشد زیرا فنر زنی لوله های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش ها انجام می شود.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

در مواقعی که فنر زنی لوله ها میسر نباشد و یا فنر زنی برای رفع گرفتگی کارساز نباشد می توان گرفتگی لوله ها را با استفاده از پمپ تراکم هوا برطرف کرد. دستگاه تراکم هوا با فشرده سازی هوا در داخل مخزن و رها سازی یکباره گرفتگی لوله را برطرف می کند.

لوله بازکنی با دستگاه واتر جت

گرفتگی لوله های اصلی فاضلاب منهول و سپتیک و لوله های اصلی ساختمان در گاهی اوقات با فنر و یا پمپ تراکم هوا برطرف نمی شود و باید از دستگاه واتر جت استفاده کرد. دستگاه واتر جت که معمولآ بر روی کامیون سوار است با فشار زیاد آب باعث رفع گرفتگی لوله می شود.


لوله بازکنی محدوده گیشا شبانه روزی 

گاهی اوقات ما شاهد این هستیم که لوله های فاضلاب در طول شب رخ می دهد و اگر گرفتگی لوله اصلی باشد باید در کمترین زمان گرفتگی را برطرف نمود تا از وارد شدن فاضلاب به داخل منازل جلوگیری شود. پس ما مفتخریم که رفع گرفتگی لوله های فاضلاب گیشا شبانه روزی را در کمترین زمان انجام می دهیم.

لوله بازکنی گیشا
لوله بازکنی گیشا

گرفته شدن مسیر لوله های فاضلاب از جمله مسائلی است که ممکن است برای هر کس و هر ساختمانی پیش بیاید در این صورت می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا ما در کمترین زمان مشکل شما را برطرف کنیم.

برای باز گردن گرفتگی لوله بهترین کار استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر چاه بازکنی محدوده گیشا ( کوی نصر ) می باشد. در بعضی از موارد که گرفتگی لوله با فنرزنی برطرف نمی شود برای رفع گرفتگی لوله ها می توان از پمپ تراکم هوا استفاده کرد.

لوله بازکنی گیشا ( چاه بازکنی کوی نصر ) با فنر : فنر زنی لوله های فاضلاب بهترین روش برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب می باشد زیرا هم سریعتر و هم استفاده از فنر برای گرفتگی لوله آسانتر است و همچنین به دلیل اینکه فنر در داخل لوله می چرخد جداره لوله را در برمی گیرد و به همین خاطر رسوب لوله را تراش می دهد و گرفتگی را برطرف می سازد.چاه بازکنی گیشا به صورت شبانه روزی و ارزان انجام می شود.

شماره تلفن شرکت لوله باز کنی گیشا فوری : 88546849

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات