شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

تعمیر توالت فرنگی در تهران | 09126471146

تعمیر توالت فرنگی
5/5

تعمیر توالت فرنگی در تهران

سرویس توالت فرنگی در کنار خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جزء خدماتی است که توسط مؤسسه مختارپور در تمام نقاط پایتخت ارائه می شود.
با توجه به این نکته که این امکان وجود دارد توالت فرنگی در طول شبانه روز دچار خرابی شود، تیم تعمیرکار مؤسسه مختار آماده است تا به صورت 24 ساعته خدمات خود را برای همشهریان گرامی انجام دهد.
امروزه در تهران و سایر شهرستان ها، تعمیر کاسه توالت به یکی از مهم ترین خدمات شرکت های لوله بازکنی تبدیل شده است و روزانه از سوی ساکنین ساختمان ها و ادارات درخواست های زیادی به ثبت می رسد.
استفاده از توالت فرنگی با توجه به مزایایی که نسبت به توالت سنتی دارد، روز به روز بیشتر می شود. علاوه بر افراد سالمند، افراد بیمار، چاق و خانم های باردار، افراد سالم و جوان نیز به استفاده از این نوع توالت ها علاقه مند شده اند.
هرچند باید نکات بهداشتی و نکات مربوط به استفاده از توالت فرنگی را به خوبی رعایت کنید تا بتوانید بدون دردسر خرابی، نهایت استفاده از توالت فرنگی را ببرید.

تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی در تهران

خدماتی که مؤسسه مختارپور در زمینه توالت فرنگی انجام می دهد عبارتند از :

  • تعمیر توالت فرنگی شکسته
  • تعمیر توالت فرنگی توکار
  • نصب توالت فرنگی
  • تعمیر توالت فرنگی قدیمی
  • برطرف کردن نشتی توالت فرنگی
  • تعویض توالت فرنگی
  • رفع خرابی سیستم تخلیه
  • تعویض سنگ توالت فرنگی
  • تعمیر فلوتر توالت فرنگی
  • و …

این مواردی که گفته شد در بین بیشتر برند های موجود در بازار دید می شود.پس اگر خدایی نکرده توالت فرنگی شما دچار مشکل شد، با خیال آسوده با شرکت ما تماس گرفته تا از نیروی انسانی مجرب ما بهرمند شوید.
با توجه به این که شرکت نوین تهران گستر پارس در سراسر تهران دارای شعبه است، می تواند در سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه دهد.


<<شماره های تماس برای تعمیر توالت فرنگی تهران>>

 
تهران 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

انواع خرابی توالت فرنگی و رفع آن ها

چنانچه شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید از توالت های فرنگی استفاده کنید، باید با خرابی و مشکلات رایجی که ممکن است در هنگام استفاده از آن پیش بیاید آشنا شوید و راه های برطرف کردن این مشکلات و خرابی ها را بدانید.
در این بخش از مقاله ما قصد داریم تا به این موضوع حساس بپردازیم.

توالت فرنگی دچار گرفتگی شده است

در توالت فرنگی و ایرانی معمولاً مشکل گرفتگی در قسمت سیفون یا شترگلو اتفاق می افتد. دلیل اصلی آن هم ورود اشیاء خارجی یا عدم تخلیه مناسب است.
در صورتی که با مشکل گرفتگی مواجهه شدید، اگر گرفتگی سطحی باشد می توانید از پمپ خانگی و یا دستگاه تراکم هوا برای رفع گرفتگی استفاده کنید.
اما اگر گرفتگی عمیق باشد، باید از دستگاه فنرزنی استفاده کنید.
اگر کار با این دستگاه ها را بلد نیستید، بهتر است با شرکت تهران نوین گستر پارس تماس گرفته تا متخصصان ما، مشکلات را برطرف کنند.

فلاش تانک توالت فرنگی کار نمی‌کند

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای توالت های فرنگی پیش می آید، خراب شدن دکمه یا دستگیره فلاش تانک می باشد.
برخی از افراد به اشتباه، فلاش تانک را سیفون می نامند.
به مرور زمان و با استفاده زیاد از توالت فرنگی، ممکن است دکمهٔ آن از اجزای درون مخزن جدا شده و شل بشود. در این صورت هر زمان که دکمه را فشار می دهید، مخزن تخلیه نمی شود.
در نتیجه خراب شدن دکمه فلاش تانک توالت فرنگی، یکی از دلایل تخلیه نشدن توالت فرنگی است.
راه حل خراب شدن یا شل شدن دکمه فلاش تانک این است که سیم یا زنجیری که به اهرم فلایر متصل شده است را دوباره به دکمه فلاش تانک وصل کنید.

 

عدم تخلیه آب در توالت فرنگی

در این زمینه( عدم تخلیه آب) مشکل اصلی از طرف اهرم است.  چنانچه اهرم وظیفه خود را به درستی انجام ندهد، آب به هیچ وجه تخلیه نمی شود.
اگر آب توالت فرنگی تخلیه نمی شود ابتدا باید از شکستگی یا عدم شکستگی اهرم مطمئن شوید. ممکن است طول زنجیر تخلیه استاندارد نباشد. در نتیجه این موارد را بررسی کنید.
اگر مشکل از اهرم نبود، فلوتر توالت فرنگی را چک کنید.
زیرا خراب شدن فلوتر سبب می‌ شود مخزن به درستی پر نشود و نتیجه آن عدم تخلیه کافی آب است.

راه حل و بررسی مشکل عدم تخلیه آب 

همانطور که گفته شد ابتدا از سالم بودن اهرم و نصب درست آن مطمئن شوید. علاوه بر موارد گفته شده باید جا افتادن درست اهرم روی چنگکی را هم چک کنید.
زیرا ممکن است چنگگ به اشتباه به جایی گیر کرده باشد. پس از پیدا کردن مشکل اهرم باید برای تعویض یا جا انداختن آن اقدام کنید.

 

 

تعمیر توالت فرنگی در تهران و رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی در تهران فوری و شبانه روزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات