شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی خاوران 09126471146

لوله بازکنی خاوران
5/5

لوله بازکنی خاوران ارزان، بی واسطه، شبانه روزی و بدون تعطیلی توسط کارشناسان و سرویسکاران با سابقه فعالیت بالا و با استفاده از بروزترین دستگاه‌ها، بدون خرابی و بدون کثیف کاری با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
شاید برای شما اتفاق بی افتد که شاهد این باشید که مسیر لوله های فاضلاب توالت ایرانی یا فرنگی، فاضلاب کف شوی حمام و آشپزخانه و یا کف شوی پارکینگ و … دچار گرفتگی و انسداد شده شده باشد.

لوله بازکنی خاوران

در مواقعی که لوله های فاضلاب دچار گرفتگی می شوند سرویسکاران مجرب ما می توانند به شما کمک کنند و برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب توسط فنر چاه بازکنی اقدام کرده و گرفتگی لوله ها را برطرف نمایند.

گرفتگی لوله های خود را به شرکت نوین تهران گستر پارس بسپارید تا در اسرع وقت آن را با بروز ترین دستگاه های لوله بازکنی، نظافت کامل و رعایت اصول بهداشتی و بدون خرابی انجام دهیم.

شرکت نوین تهران گستر پارس در هر زمان از شبانه روز و در تمام ایام هفته بدون تعطیلی و با نرخ اتحادیه در خدمت شما عزیزان است.

چنانچه به دنبال سرویسکار حرفه ای هستید و لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است، اگر آب در کفشور حمام جمع شده است و پایین نمی رود یا چاه توالت بالا زده و آزار دهنده است، حل مشکلات شما در دستان ماست.

ما با روش های مختلف و بهره گیری از تجهیزات مدرن مشکل شما را بررسی و حل می کنیم. متخصصین شرکت ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند تا به سرعت خود را به منزل شما برسانند و مشکلات شما را با نازل ترین قیمت حل کنند؛ تنها کافی است با ما بگیرید.

<< شماره های تماس برای بازکردن لوله فاضلاب و تخلیه چاه در محدوده خاوران و سایر مناطق تهران >>

 
خاوران 09126471146 مختارپور
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

خدمات ما در خاوران

 • رفع گرفتگی لوله در محدوده خاوران
 • سرویس توالت فرنگی و تعمیر و نصب آن
 • رفع نم و رطوبت
 • تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • حفاری چاه فاضلاب و آب
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نم
 • تعمیر و رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی و فلاش تانک
 • تعمیر و سرویس کامل آبگرمکن و پکیج
 • و سایر خدمات دیگر در محدوده خاوران و سایر مناطق تهران
لوله بازکنی خاوران
لوله بازکنی خاوران

شیوه رفع گرفتگی لوله در خاوران

در برخی موارد می توانید خودتان به باز کردن لوله اقدام کنید. با این کار در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهید کرد. در ابتدا یک ظرف آب جوش آماده کنید و آن را درون لوله مسدود شده بریزید. بعد از آن یک سیم بلند و قابل انعطاف را درون لوله کرده و تا جایی که می شود آن را فشار دهید. اگر لوله توسط ذرات جامد مسدود شده باشد، گرفتگی آن رفع شده و راه لوله باز می شود.

پس از آن به راه لوله باز شد، با استفاده از یک لیوان سرکه و نصف لیوان جوش شیرین و مخلوط کردن آن ها با یکدیگر، یک محلول لوله بازکنی خانگی درست کنید و آن را به داخل لوله بریزید. در آخر دو کتری آب جوش به درون لوله بریزید تا ذرات اضافی و باقی مانده را با خود بشوید و ببرد.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی نارمک


قیمت رفع گرفتگی لوله در خاوران

عوامل مختلفی بر قیمت نهایی خدمات بازکردن لوله تأثیرگذار هستند که بد نیست با آن ها آشنا شوید.

 • تعداد لوله های مسدود شده، یکی از عوامل موثر بر قیمت تمام شده است.
  به این صورت که هرچه تعداد لوله های گرفته شده بیشتر باشد، به مراتب هزینه بازکردن آن هم بیشتر می شود.
 • در کنار تعداد لوله های مسدود شده، شدت گرفتگی لوله هم بر قیمت نهایی تأثیرگذار است.
 • علاوه بر موارد گفته شده، نوع روش بازکردن لوله هم مؤثر است.بازکردن لوله با فنر، دستگاه تراکم هوا، دستگاه ژنراتورو … هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند که با توجه به نوع گرفتگی لوله، از هر یک از آن ها استفاده می شود.

همچنین در بعضی موارد، ممکن است برای بازکردن لوله مسدود شده، قسمتی از ساختمان تخریب شود. بنابراین هزینه در چنین مواردی بسیار زیاد می شود.

لوله بازکنی خاوران

بازکردن گرفتگی لوله به چند روش انجام می شود؟

رفع گرفتگی لوله با استفاده از فنر در محدوده خاوران

یکی از رایج ترین و آسانترین و در عین حال سریعترین روش های لوله بازکنی ، فنر زنی لوله ها می باشد زیرا در روش فنر زنی لوله های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و اگر چیزی در داخل لوله باشد به سر فنر گیر میکند و به بیرون می آید و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش ها انجام می شود.

رفع انسداد لوله با پمپ تراکم هوا ( لوله بازکنی خاوران )

در مواقعی که فنر زنی لوله ها میسر نباشد و یا فنر زنی برای رفع گرفتگی کارساز نباشد می توان گرفتگی لوله ها را با استفاده از پمپ تراکم هوا برطرف کرد. دستگاه تراکم هوا با فشرده سازی هوا در داخل مخزن و رها سازی یکباره گرفتگی لوله را برطرف می کند.

باز کردن مسیر لوله با دستگاه واتر جت

گرفتگی لوله های اصلی فاضلاب منهول و سپتیک و لوله های اصلی ساختمان در گاهی اوقات با فنر و یا پمپ تراکم هوا برطرف نمی شود و باید از دستگاه واتر جت استفاده کرد. دستگاه واتر جت که معمولآ بر روی کامیون سوار است با فشار زیاد آب باعث رفع گرفتگی لوله می شود.

لوله بازکنی خاوران
لوله بازکنی خاوران

راه های جلوگیری از گرفتگی لوله 

با رعایت یکسری از نکات و کارها می توانید از گرفتگی لوله ها پیشگیری کنید. همانطور که می دانید ظروف کثیف به روغن و چربی آغشته هستند. روغن و چربی ها می توانند در هنگام شستن طرف های کثیف وارد لوله سینک ظرفشویی شده و موجب گرفتگی لوله شوند. گس باید از ورود روغن و چربی های ظروف کثیف جلوگیری کرد. برای این کار باید پیش از شستشوی ظروف، روغن و چربی را از آن ها جدا کنید.

صافی ها برای جلوگیری از ورود آشغال، مواد جامد و … به درون لوله طراحی شده اند. بنابراین از آن ها در دهانه سینک ظرفشویی، حمام و آشپزخانه استفاده کنید. در صورتی که با گرفتگی خفیف لوله مواجه شدید، می توانید با ریختن مقداری آی جوش ، از جمع شدن مو، چربی، پلاستیک جلوگیری کنید. با این کار از گرفتگی لوله در ساختمان پیشگیری می کنید.

تخلیه چاه خاوران

شرکت نوین تهران گستر پارس ارائه دهنده خدمات تخلیه چاه , تخلیه و لایروبی سپتیک , لایروبی چاه فاضلاب , تعمیر چاه ریزشی , نصب گلدانی و طوقه چینی چاه فاضلاب , تعمیر و سرویس توالت فرنگی و فلاش تانک , حفاری انواع چاه و … در محدوده خاوران و سایر مناطق تهران میباشد

تخلیه چاه فاضلاب به دو روش انجام میشود :

تخلیه چاه در خاوران با پمپ لجن کش

در روش تخلیه چاه فاضلاب توسط تانکر بزرگ و با استفاده از پمپ لجن کش کفکش درب چاه کاملا تخریب و باز میشود و پمپ لجن کش به کف چاه هدایت میشود , تخلیه چاه با پمپ لجن کش سریعترین روش تخلیه چاه میباشد ولی اگر آشغال و اجسام زیادی درون چاه باشد پروانه پمپ گیر میکند که باید تمیز شود

تخلیه چاه خاوران با تانکر مکنده

در روش تخلیه چاه با تانکر مکنده لجن کشی بیشتری نسبت به پمپ لجن کش انجام میشود ولی سرعت کار پایین است , مکنده با گیربکس کامیون کار میکند به خاطر همین قدرت لجن کشی زیادی دارد و مثل جاروبرقی عمل میکند و لجن داخل چاه و سپتیک را به داخل تانکر مکش میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات