شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی وحیدیه | 09126471146

لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران
5/5

لوله بازکنی وحیدیه تهران

لوله بازکنی در وحیدیه ارزان، بی واسطه، شبانه روزی و بدون تعطیلی توسط کارشناسان و سرویسکاران با سابقه فعالیت بالا و با استفاده از بروزترین دستگاه های لوله بازکنی بدون خرابی و بدون کثیف کاری با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
شاید برای شما اتفاق بی افتد که شاهد این باشید که مسیر لوله های فاضلاب توالت ایرانی یا فرنگی، فاضلاب کف شوی حمام و آشپزخانه و یا کف شوی پارکینگ و … دچار گرفتگی و انسداد شده شده باشد.
در مواقعی که لوله های فاضلاب دچار گرفتگی می شوند سرویسکاران مجرب ما می توانند به شما کمک کنند و برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب توسط فنر چاه بازکنی اقدام کرده و گرفتگی لوله ها را برطرف نمایند.
گرفتگی لوله های خود را به شرکت نوین تهران گستر پارس بسپارید تا در اسرع وقت آن را با بروز ترین دستگاه های لوله بازکنی، نظافت کامل و رعایت اصول بهداشتی و بدون خرابی انجام دهیم.
شرکت نوین تهران گستر پارس در هر زمان از شبانه روز و در تمام ایام هفته بدون تعطیلی و با نرخ اتحادیه در خدمت شما عزیزان است.
چنانچه به دنبال لوله بازکنی و سرویسکار چاه بازکن حرفه ای در محدوده وحیدیه هستید و لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است، اگر آب در کفشور حمام جمع شده است و پایین نمی رود یا چاه توالت بالا زده و آزار دهنده است، حل مشکلات شما در دستان ما است.
ما با روش های مختلف و بهره گیری از تجهیزات مدرن مشکل شما را بررسی و حل می کنیم. متخصصین شرکت ما در منطقه وحیدیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند تا به سرعت خود را به منزل شما برسانند و مشکلات شما را با نازل ترین قیمت حل کنند؛ تنها کافی است با ما بگیرید.

لوله بازکنی وحیدیه
لوله بازکنی وحیدیه

شماره های تماس ما :  09126471146  مختارپور


<<شماره های تماس برای تعمیر توالت فرنگی وحیدیه>>

 
وحیدیه 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

خدمات لوله بازکنی در وحیدیه

 • لوله بازکنی در محدوده وحیدیه
 • سرویس توالت فرنگی و تعمیر و نصب آن
 • رفع نم و رطوبت
 • تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • حفاری چاه فاضلاب و آب
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نم
 • تعمیر و رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی و فلاش تانک
 • تعمیر و سرویس کامل آبگرمکن و پکیج
 • و سایر خدمات دیگر در محدوده فلان و سایر مناطق تهران

لوله بازکنی به چند روش انجام می شود؟

لوله بازکنی با فنر

یکی از رایج ترین روش های لوله بازکنی، فنر زنی می باشد زیرا فنر زنی لوله های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش ها انجام می شود.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

در مواقعی که فنر زنی لوله ها میسر نباشد و یا فنر زنی برای رفع گرفتگی کارساز نباشد می توان گرفتگی لوله ها را با استفاده از پمپ تراکم هوا برطرف کرد. دستگاه تراکم هوا با فشرده سازی هوا در داخل مخزن و رها سازی یکباره گرفتگی لوله را برطرف می کند.

لوله بازکنی با دستگاه واتر جت

گرفتگی لوله های اصلی فاضلاب منهول و سپتیک و لوله های اصلی ساختمان در گاهی اوقات با فنر و یا پمپ تراکم هوا برطرف نمی شود و باید از دستگاه واتر جت استفاده کرد. دستگاه واتر جت که معمولآ بر روی کامیون سوار است با فشار زیاد آب باعث رفع گرفتگی لوله می شود.


گرفتگی لوله چه علائمی دارد؟

معمولاً لوله ها پیش از آن که دچار گرفتگی شوند، از خود علائمی نشان می دهند. بنابراین باید از این علائم آگاه بود تا در هنگام مشاهده آن ها، بتوان از گرفتگی لوله پیشگیری کرد.
موارد زیر از مهم ترین نشانه های گرفتگی لوله های فاصلاب می باشند :

 1. انتشار بوی بد فاضلاب در منزل و ساختمان
 2. انتشار بوی بد فاضلاب در زمان ریختن آب به درون سینک ظرفشویی
 3. کند بودن فرآیند تخلیه آب در سیک ظرفشویی
 4. بیرون زدن آب از زیر سینک یا ماشین لباسشویی در هنگام شستشو
 5. زیاد شدن تعداد حشرات موذی ( مانند سوسوک) در ساختمان

لوله بازکنی وحیدیه

چاه فاضلاب بعد از گذشت چند سال حالت جذبی خود را به علت گرفتگی چشمه های دیواره چاه از دست می دهد و نهایتآ باعث پر شدن و پس زدن فاضلاب می شود که در این صورت چاه فاضلاب باید تخلیه و تعمیر شود تا دوباره به حالت اولیه خود بازگردد و حالت جذبی خود را به دست آورد.

برای تعمیر کردن چاه فاضلاب ابتدا فاضلاب چاه توسط تانکر تخلیه چاه به بیرون کشیده می شود. بعد از تخلیه چاه عملیات لایروبی چاه توسط تانکر مکنده و یا توسط نیروی انسانی انجام می شود.

در عملیات لایروبی چاه فاضلاب لجن چاه که بعد از تخلیه چاه با تانکر در چاه باقی مانده است توسط نیروی انسانی و بشکه های مخصوص و بالابر از داخل چاه به بیرون آورده می شود، بعد از لایروبی چاه باید انباری آن را تراش داد که اصطلاحآ کفتراشی چاه گفته می شود. کفتراشی چاه فاضلاب نیز توسط نیروی انسانی صورت می گیرد بعد از انجام لایروبی چاه و کفتراشی، چاه دوباره قابل استفاده می شود.

در بعضی اوقات چاه دچار ریزش می شود که اگر ریزش چاه به قدری باشد که قابل تعمیر باشد آنرا تعمیر می کنیم  به صورتی که خاکی که به داخل چاه ریزش کرده را بیرون می آوریم  و چاه را کول گذاری و طوقه چینی می کنیم تا ایمنی خود را بدست آورد و قابل استفاده شود.

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید

تعمیرات تاسیسات ساختمانی :

لوله کشی و تعمیر و تغییر لوله کشی فاضلاب – لوله کشی آب ( لوله کشی سرد و لوله کشی گرم  و تعمیرات لوله کشی ساختمان )

تشخیص ترکیدگی لوله آب توسط دستگاه آلمانی حرفه ایی بصورت تضمینی و دقیق – تعمیر نشتی لوله آب و لوله فاضلاب – لوله بازکنی وحیدیه – تخلیه چاه وحیدیه

رفع نم حمام , رفع نم آشپزخانه , رفع نم سقف و .. – برطرف کرد رطوبت دیوار و سقف و کف ساختمان – لوله بازکنی وحیدیه

رفع بوی بد فاضلاب از منازل بصورت تضمینی – برطرف کردن و از بین بردن بوی فاضلاب از ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات