شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی پاسداران | 09126471146

توالت فرنگی تاشو چیست
5/5

لوله بازکنی پاسداران

شرکت خدمات فنی نوین تهران گستر پارس برترین شرکت خدماتی در تهران است که در اسرع وقت و با نظافت کامل با پروتکل های بهداشتی توسط کارشناسان با بیش از 30 سال سابقه شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت شما می باشد.
اگر در محدوده پاسداران زندگی می کنید و مشکل گرفتگی لوله حمام، آشپزخانه، توالت ایرانی و فرنگی و یا مشکل پر شدن چاه و بوی بد فاضلاب دارید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت با رعایت نظافت کامل آماده خدمت رسانی برای شما عزیزان باشیم.

لوله بازکنی خیابان پاسداران

لوله بازکنی خیابان پاسداران 22494592 تخلیه چاه


<<شماره های تماس برای تخلیه چاه و لوله بازکنی پاسداران>>

 
پاسداران 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

خدمات لوله بازکنی در پاسداران

  • لوله بازکنی در محدوده پاسداران
  • سرویس توالت فرنگی و تعمیر و نصب آن
  • رفع نم و رطوبت
  • تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک
  • لوله کشی آب و فاضلاب
  • حفاری چاه فاضلاب و آب
  • از بین بردن بوی بد فاضلاب
  • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
  • تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نم
  • تعمیر و رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی و فلاش تانک
  • تعمیر و سرویس کامل آبگرمکن و پکیج
  • و سایر خدمات دیگر در محدوده پاسداران و سایر مناطق تهران

لوله بازکنی به چند روش انجام می شود؟

لوله بازکنی با فنر

یکی از رایج ترین روش های لوله بازکنی، فنر زنی می باشد زیرا فنر زنی لوله های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش ها انجام می شود.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

در مواقعی که فنر زنی لوله ها میسر نباشد و یا فنر زنی برای رفع گرفتگی کارساز نباشد می توان گرفتگی لوله ها را با استفاده از پمپ تراکم هوا برطرف کرد. دستگاه تراکم هوا با فشرده سازی هوا در داخل مخزن و رها سازی یکباره گرفتگی لوله را برطرف می کند.

لوله بازکنی با دستگاه واتر جت

گرفتگی لوله های اصلی فاضلاب منهول و سپتیک و لوله های اصلی ساختمان در گاهی اوقات با فنر و یا پمپ تراکم هوا برطرف نمی شود و باید از دستگاه واتر جت استفاده کرد. دستگاه واتر جت که معمولآ بر روی کامیون سوار است با فشار زیاد آب باعث رفع گرفتگی لوله می شود.


بیشتر بخوانید:

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه


راه های جلوگیری از گرفتگی لوله در پاسداران

با رعایت یکسری از نکات و کارها می توانید از گرفتگی لوله ها پیشگیری کنید.

همانطور که می دانید ظروف کثیف به روغن و چربی آغشته هستند. روغن و چربی ها می توانند در هنگام شستن طرف های کثیف وارد لوله سینک ظرفشویی شده و موجب گرفتگی لوله شوند. گس باید از ورود روغن و چربی های ظروف کثیف جلوگیری کرد. برای این کار باید پیش از شستشوی ظروف، روغن و چربی را از آن ها جدا کنید.

صافی ها برای جلوگیری از ورود آشغال، مواد جامد و … به درون لوله طراحی شده اند. بنابراین از آن ها در دهانه سینک ظرفشویی، حمام و آشپزخانه استفاده کنید.

در صورتی که با گرفتگی خفیف لوله مواجه شدید، می توانید با ریختن مقداری آی جوش ، از جمع شدن مو، چربی، پلاستیک جلوگیری کنید. با این کار از گرفتگی لوله در ساختمان پیشگیری می کنید.


تشخیص ترکیدگی لوله در پاسداران

تشخیص ترکیدگی لوله در پاسداران با دستگاه و نشت یابی و بدون تخریب امروزه یکی از خواسته های اصلی مشتریان گرامی می باشد. دلیل آن هم این است که استفاده از روش های سنتی مستلزم صرف زمان و هزینه زیاد و همچنین تخریب قسمت هایی از ساختمان است که به هیچ وجه نمی تواند راه حل مناسبی باشد.
بهترین ویژگی دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله، شناسایی دقیق محل ترکیدگی یا نشتی لوله بدون نیاز به تخریب و در سریع ترین زمان ممکن است که در واقع این روش بسیار مفید بوده و سبب صرفه جویی اقتصادی می شود.
مؤسسه مختارپور با مجهز بودن به دستگاه های فوق پیشرفته در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله، آماده است تا خدمات خود را در این زمینه انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات