شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

لوله بازکنی یوسف آباد 88546849

لوله بازکنی خاوران
5/5

لوله بازکنی یوسف آباد | تخلیه چاه یوسف آباد : موسسه مختارپور با سابقه و فعالیت بالا در این زمینه رفع گرفتگی لوله آماده ارائه خدمات لوله بازکنی یوسف آباد برای شما عزیزان می‌باشد.

لوله بازکنی یوسف آباد
لوله بازکنی یوسف آباد

احتمالا شما هم درگیر مشکلات گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب و پر شدن چاه فاضلاب شده‌اید. مشکلاتی که می‌توانند بسیار آزار دهنده و سرسام آور باشند.

برخی از این مشکلات به این دلیل که شدید و حاد نیستند با بعضی از روش های خانگی و توسط ساکنین منزل یا … قابل حل می‌ باشد اما در صورتی که با مشکلات و گرفتگی های شدید در لوله های فاضلاب و یا چاه مواجه شوید، روش های خانگی تاثیر گذار نیستند و همچنین اقدام شما در صورت نداشتن آگاهی های لاژم حتی می‌تواند منجر به تشدید مشکل ایجاد شده شود.

در این مواقع بهترین کار تماس با مراکز و شرکت های خدماتی و متخصص در زمینه لوله بازکنی و فاضلاب و چاه است.

شرکت مختارپور با رعایت اصول بهداشتی و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات چاه و فاضلاب منزل، اداره، مدرسه و … را با کم ترین آسیب و خرابی برطرف خواهد کرد.

شماره تماس لوله بازکنی یوسف آباد و تخلیه چاه در یوسف آباد و سایر مناطق تهران

 
یوسف آباد 02122440327
شمال تهران 02122494592
شرق تهران 02177567980
مرکز تهران 02188546849
غرب تهران 02144895592
جنوب و سایر مناطق تهران 09126471146

ویژگی های لوله بازکنی یوسف آباد

 • سرویسکاران مجرب و با سابقه
 • استفاده از تجهیزات مختلف به‌روز و کارآمد
 • ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته و سال
 • ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله و لایروبی چاه به صورت تضمینی و جلب رضایت مشتری
 • ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با نازلترین قیمت در اسرع وقت
 • ارائه خدمات با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون کثیفکاری و خرابی
 • انجام تعمیرات سرویس توالت فرنگی و فلاش تانک و نصب
 • حفاری انواع چاه توسط چاه کن ماهر
 • رفع بوی بد فاضلاب منازل بصورت دائمی
 • و …

لوله بازکنی یوسف آباد

 

فنر لوله بازکنی در محدوده یوسف آباد

استفاده کردن از فنر لوله بازکنی در رفع گرفتگی های لوله یکی از روش های پر کاربرد و رایج می‌باشد که به راحتی به وسیله سرویسکاران متخصص انجام خواهد شد. دستگاه فنر لوله بازکنی دارای انواع متفاوتی می‌ باشد که بسته به نوع گرفتگی از انواع آن استفاده می‌شود.

بر اساس قانون هوک هر چه طول فنر بیش تر باشد و به عبارتی فنر ضخیم تر باشد، ضریب سختی فنر هم بیشتر می‌ شود، بنابراین مقدار نیرویی که از سمت فنر به جسم وارد خواهد شد هم بیش تر می‌ شود. این نیرو را می‌توان توسط دستگاه با فنر به داخل لوله مسدود شده منتقل کرد.

گرفتگی های لوله توسط همین ضرباتی که ایجاد شده از دوران و نیروی فنر دستگاه لوله بازکنی به اطراف وارد می‌ شود از بین خواهند رفت و لوله باز می‌ شود. ( لوله بازکنی محدوده خیابان عباس آباد )

فنر لوله بازکنی به علت انعطاف بالایی که دارد بسیار پر کاربرد و کارآمد است. اگر گرفتگی و انسداد لوله به علت وجود سنگ و یا شیشه و یا مواد سخت باشد، دستگاه لوله بازکنی با فنر با عملکرد منحصر به فرد خود می‌تواند این عوامل را از بین ببرد و با خرد کردن سنگ و یا شیشه مسیر لوله را باز کند.

حلقه های فنر موجود در دستگاه لوله بازکنی می‌توانند پرز ها، مو و ریشه های گیاهان که در داخل لوله جمع شده‌اند و موجب مسدود شدن لوله گردیده‌اند را جمع کند. این فنر با استفاده از همین حلقه ها این مواد را به داخل خود می‌کشد و لوله گرفته شده را باز می‌ کند.

شماره تماس خدمات لوله بازکنی محدوده یوسف آباد در تهران 09126471146 مختارپور

لوله بازکنی یوسف آباد
لوله بازکنی یوسف آباد

مزایای استفاده از واترجت در لوله بازکنی یوسف آباد

در ابتدا باید قبل از استفاده کردن از دستگاه واترجت ، لوله بازکن باید با دوربین مخصوص داخل لوله را مورد بررسی قرار داد تا مشخص شود که آیا لوله دچار گرفتگی شده است و یا ترکیده است و یا خیر. و همچنین بعد از استفاده کردن از این دستگاه جهت اطمینان خاطر از برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب مجددا از دوربین استفاده می‌ کنیم.

در این روش رفع گرفتگی های لوله فاضلاب با سرعت بالا انجام می شود.

دستگاه واترجت قابلیت تنظیم کردن حجم و فشار آب در محدوده 1000 psi 5000-psi را دارد.

برطرف کردن گرفتگی های لوله فاضلاب بدون نیاز به تخریب و حفاری در سازه انجام می شود.

این دستگاه لوله بازکن تنها از قدرت آب برای پاکسازی و برطرف کردن گرفتگی های لوله فاضلاب استفاده می‌کند. پس این یک دستگاه تمیز کننده زیست محیطی می‌باشد و خطری برای محیط زیست ندارد، چرا که در این روش از هیچ نوع مواد شیمیایی برای پاکسازی و برطرف کردن گرفتگی های لوله های مسدود شده استفاده نمی‌شود.

شماره تلفن لوله بازکنی در محدوده یوسف آباد تهران : 02188546849

فنر لوله بازکنی در یوسف آباد

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب

مسدود شدن لوله فاضلاب به طور معمول یک بار اتفاق نمی‌ افتد و یک فرایند تدریجی می‌ باشد. به همین علت از همان ابتدای مسدود شدن نشانه هایی قابل مشاهده می‌ باشد که خبر از وجود مشکلاتی در داخل لوله فاضلاب می‌ دهند. به بعضی از مهم ترین این نشانه ها در ادامه اشاره کرده‌ ایم :

 • خالی شدن سینک ظرف شویی و یا دست شویی با سرعت کم
 • جمع شدن آب در کف حمام
 • آب‌گیری کند و آهسته مخزن توالت فرنگی
 • تخلیه بسیار کند مواد موجود و آب در توالت
 • استشمام بوی زننده و نامطبوع از حمام، آشپزخانه و دست شویی
 • بیرون زدن ناگهانی آب از چاه فاضلاب

گرفتگی های شدید لوله فاضلاب را چگونه برطرف کنیم ؟

بعضی از مواقع گرفتگی لوله فاضلاب به حدی شدید است که هیچ کدام از روش های خانگی موثر نیستند.

در چنین شرایطی برای مشخص شدن دلیل گرفتگی لوله های فاضلاب و برطرف کردن مشکل حتما باید از متخصصین لوله بازکنی کمک بگیرید. این افراد با استفاده از دستگاه های خاص خود مانند فنر برقی و دستگاه تراکم هوا سخت ترین گرفتگی ها را هم از بین می‌ برند و شرایط را به حالت قبل باز می‌ گردانند.

پس اگر شما هم با این مشکل رو به رو شده‌ اید و به هیچ صورتی نمی‌ توانید مشکل را برطرف کنید، حتما پیشنهاد می‌ کنیم که از خدمات لوله بازکنی یوسف آباد کمک بگیرید تا فرایند برطرف کردن گرفتگی لوله های فاضلاب به صورت اصولی انجام شود و تا مدت ها خیال شما از بابت مسدود شدن آن آسوده و راحت باشد.

لوله بازکنی یوسف آباد

معایب استفاده کردن از اسید های لوله بازکنی

حتما شما هم از این معایب مطلع هستید چرا که بر روی بعضی از این مواد خطرات آن ها درج شده است. از معایب اسید های لوله بازکنی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت :

 1. برخورد این مواد با پوست می‌تواند باعث ایجاد زخم های شدیدی شود
 2. در صورت تماس داشتن با چشم، امکان دارد بینایی خود را از دست بدهید
 3. این مواد به علت خاصیت اسیدی بالایی که دارند در اولین تماس با چشم، به راحتی قرنیه چشم را از بین می‌برند و بسیار خطرناک هستند.
 4. قدرت بالای این اسید ها موجب می‌شود تا رنگ سینک هم تغییر پیدا کند.
 5. بوی بسیار نامطبوعی دارند و گاز پخش شده از این اسید ها بسیار خطرناک هستند.

 تخلیه چاه یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد
لوله بازکنی یوسف آباد

پر شدن چاه فاضلاب یکی دیگر از مشکلاتی است که ممکن است شما با آن روبرو شود , در صورتی که چاه فاضلاب شما پر شود باید خیلی سریع آنرا برطرف کنید و عملیات تخلیه چاه را انجام دهید

تخلیه چاه فاضلاب در محدوده یوسف آباد توسط کارشناسان ما با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا در کمترین زمان انجام میشود و فاضلاب و لجن چاه را تخلیه و لایروبی میکنیم

شماره تلفن شرکت تخلیه چاه یوسف آباد 09126471146

تخلیه چاه در یوسف آباد و سایر مناطق تهران به دو روش معمول انجام میشود :

1- تخلیه چاه با پمپ کفکش لجن کش که در این روش پمپ تخلیه چاه را به درون چاه هدایت میکنیم و شیلنگ مخصوص را از پمپ به تانکر متصل میکنیم و با روشن کردن پمپ عملیات تخلیه چاه انجام و به داخل تانکر منتقل میشود

2- روش دیگر تخلیه چاه یوسف آباد استفاده از تانکر مکنده است به گونه ایی که دیگر پمپ را به داخل چاه منتقل نمیکنیم بلکه پمپ مکنده بر روی تانکر سوار است و با قدرت گیربکس کامیون مانند یک جارو برقی فاضلاب و لجن را به داخل تانکر مکش میکند

در ضمن تانکر مکنده قدرت لجن کشی و لایروبی چاه فاضلاب بیشتری نسبت به تخلیه چاه با پمپ دارد و از مزایای استفاده از روش تخلیه چاه با تانکر مکنده این است که نیاز نیست درب چاه بورت کامل تخریب شود چون قطر شیلنگ 8 تا 10 سانتی متر است

شماره تماس با خدمات تخلیه چاه در محدوده یوسف آباد تهران 09126471146 مختارپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات