شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

آموزش رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی
5/5

رفع گرفتگی توالت فرنگی

این امکان وجود دارد که لوله فاضلاب توالت یا همان چاه توالت شما دچار گرفتگی شده باشد. در این صورت با یک توالت پر از فاضلاب و یک کاسه توالت پر از آب و مدفوع مواجه خواهید شد که اصلا منظره جذابی نخواهد بود. در چنین موقعیتی اولین فکری که به سر افراد خطور می کند این است که با یک لوله بازکن تماس بگیرند.
برای همین مردم به سرعت با یک لوله‌ بازکن تماس گرفته و از او می‌خواهند مشکل گرفتگی توالت را برطرف کند. با توجه به این موضوع که رفع گرفتگی توالت فرنگی یک کار تخصصی است، با این وجود نیازی نیست در همه موارد با لوله بازکنی ها تماس بگیرید. راه هایی وجود دارند که با به کار گیری آنها می توانید به راحتی گرفتگی توالت فرنگی و توالت ایرانی را باز کرده و مشکل را برطرف کنید. در ادامه این مقاله بعضی از این روش های کاربردی را معرفی خواهیم کرد.

با افزایش تعداد توالت‌  فرنگی ها و به طبع آن افزایش استفاده از آنها، انسداد توالت‌ های فرنگی نیز افزایش می‌ یابد و شرکت‌ های لوله‌ بازکنی بخش بزرگی از کار رفع گرفتگی توالت‌ های فرنگی را انجام می‌ دهند.

برای آنکه بتوانیم خدمات گرفتگی توالت فرنگی را حل کنیم باید ابتدا با علت گرفتگی توالت فرنگی آشنا شویم.

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

در بیشتر مواقع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع در منازلی رخ می دهد که یا اکثر افراد دارای بیماری یبوست باشند و یا اینکه با گذشت زمان لوله های فاضلاب منزلشان رسوب گرفته و تنگ شده باشد. اگر توالت فرنگی شما با مدفوع مسدود شده است، می توانید با استفاده از آب داغ و مواد شوینده گرفتگی را برطرف کنید.

این روش یکی از بهترین راه ها برای رفع انسداد توالت با مدفوع است. برای این کار کافی است آب گرم را داخل کاسه توالت فرنگی بریزید و سپس مقداری مایع شوینده به آن اضافه کنید.
مدتی صبر کنید، اگر سطح آب کاهش یافت، بهتر است از تلمبه دستی استفاده کنید و  این کار را برای چند بار تکرار کنید تا گرفتگی کاملا برطرف شود.

توجه! از آب جوش یا آب خیلی داغ در این روش استفاده نکنید زیرا سنگ توالت ایرانی یا فرنگی را می شکند.

بهتر است از آب گرم در دمای 50 یا 60 درجه استفاده کنید، زیرا آب گرم مدفوع را نرم می کند و ماده شوینده مدفوع را تجزیه می کند، بنابراین گرفتگی توالت رفع می شود.

 

 

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات