شرکت نوین تهران گستر پارس

انجام دهنده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و تعمیر تاسیسات

شماره ثبت : 523876

آموزش رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی
5/5

رفع گرفتگی توالت فرنگی | تعمیر توالت فرنگی

ممکن است چاه فاضلاب و لوله فاضلاب توالت فرنگی و یا توالت ایرانی شما دچار گرفتگی و بسته شده باشد. که در این صورت با توالتی پر از فاضلاب و کاسه توالتی که پر از آب و مدفوع شده مواجه میشوید که بسیار صحنه زننده و زشتی خواهد بود.

شاید در مواجه شخص با این صحنه اولین فکری که به ذهن شخص میرسد این است که با یک شرکت لوله بازکنی تماس بگیرد و مردم به همین علت خیلی سریع با لوله بازکن تماس میگیرند تا هرچه سریعتر مشکل چاه و فاضلاب توالت را برطرف کند.

شماره تلفن لوله بازکن در تهران : 09126471146

درست است که رفع گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی به تخصص نیاز دارد ولی در همه موارد، شما نیازی به تماس گرفتن با لوله بازکن ندارید. شما میتوانید با انجام راه کار هایی مشکل گرفتگی توالت های ایرانی و فرنگی خودتان را برطرف کنید. در ادامه این مقاله به بعضی از این روش های کاربردی اشاره خواهیم کرد.

با افزایش تعداد توالت های فرنگی و به دنبال آن افزایش استفاده از توالت های فرنگی، گرفتگی توالت های فرنگی نیز افزایش پیدا میکند که شرکت های لوله بازکنی بخش بزرگی از کار رفع گرفتگی توالت فرنگی را انجام خواهند داد. برای حل راحت تر گرفتگی توالت فرنگی ابتدا باید با علت گرفتگی آن آشنا شویم.

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

در بیشتر مواقع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع در منازلی رخ می دهد که یا اکثر افراد دارای بیماری یبوست باشند و یا اینکه با گذشت زمان لوله های فاضلاب منزلشان رسوب گرفته و تنگ شده باشد. اگر توالت فرنگی شما با مدفوع مسدود شده است، می توانید با استفاده از آب داغ و مواد شوینده گرفتگی را برطرف کنید. ( رفع گرفتگی سیفون توالت فرنگی در تهران )

این روش یکی از بهترین راه ها برای رفع انسداد توالت با مدفوع است. برای این کار کافی است آب گرم را داخل کاسه توالت فرنگی بریزید و سپس مقداری مایع شوینده به آن اضافه کنید.
مدتی صبر کنید، اگر سطح آب کاهش یافت، بهتر است از تلمبه دستی استفاده کنید و  این کار را برای چند بار تکرار کنید تا گرفتگی کاملا برطرف شود.

شماره تلفن شرکت لوله بازکن توالت فرنگی در تمام مناطق تهران : 09126471146

توجه! از آب جوش یا آب خیلی داغ در این روش استفاده نکنید زیرا سنگ توالت ایرانی یا فرنگی را می شکند.

بهتر است از آب گرم در دمای 50 یا 60 درجه استفاده کنید، زیرا آب گرم مدفوع را نرم می کند و ماده شوینده مدفوع را تجزیه می کند، بنابراین گرفتگی توالت رفع می شود.

  • رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط دستگاه ژنراتور و فنر بدون خرابی و بدون کثیفکاری با رعایت اصول ایمنی در تمام مناطق تهران بدون تعطیلی توسط سرویسکار و چاه بازکن توالت فرنگی انجام میشود و ما امید داریم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم
  • روش دیگر رفع گرفتگی چاه و سیفون توالت فرنگی استفاده از پمپ تراکم هوا میباشد : در روش رفع گرفتگی توالت فرنگی با پمپ تراکم هوا گرفتگی و انسداد لوله با فشار یکباره و زیاد هوا در داخل لوله برطرف میشود و به این شکل رفع گرفتگی توالت فرنگی برطرف میشود

تعمیر توالت فرنگی در تهران

آموزش رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران | تعمیر خرابی توالت فرنگی
آموزش رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران | تعمیر خرابی توالت فرنگی

قطعات سیفون توالت فرنگی بعد از مدتی دچار اختلال و خرابی میشود و عملکرد سیفون توالت فرنگی را به هم میزند و مشکل ایجاد میکند این امر باعث میشود که شما به فکر تعمیر توالت فرنگی بیوفتید و دنبال تعمیر کار و سرویس کردن توالت فرنگی باشید

موسسه ما با بیش از 20 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه تعمیر سیفون توالت فرنگی , رفع گرفتگی توالت فرنگی , رفع گرفتگی توالت ایرانی , نصب شناور و فلوتر توالت فرنگی , لوله بازکنی , تخلیه چاه در تهران , حفاری چاه , رفع گرفتگی چاه آشپزخانه و حمام , تعمیر فلاش تانک , لایروبی چاه و سپتیک و … آماده عقد قرارداد و ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد

شماره تلفن تعمیر کار توالت فرنگی در تهران 09126471146 مختارپور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان/سفارش سریع خدمات